آفتاب

پرسپولیسی‌ها 6 امتیاز کم آوردند!

پرسپولیسی‌ها 6 امتیاز کم آوردند!

پرسپولیس در فصل گذشته تا پایان هفته پنجم، 7 گل زده بود و 4 گل هم دریافت کرده بود

به گزارش ایلنا، پرسپولیس با شکست مقابل پاختاکور در تاشکند در هفته پنجم مرحله گروهی با قرار گرفتن در قعر جدول‌ شانس صعود به مرحله بعدی را از دست داد تا حذف بسیار تلخی در این فصل از آسیا داشته باشد، آن هم در حالی که فصل گذشته تا فینال پیش رفته بود.

عملکرد برانکو و شاگردانش در این فصل لیگ قهرمانان آسیا بسیار بد و ضعیف بود تا جایی که در پایان هفته پنجم با یک پیروزی و یک تساوی و 3 شکست و کسب 4 امتیاز در قعر جدول قرار گرفتند و در همین مرحله گروهی حذف شدند.

وقتی نتایج این فصل را با فصل گذشته مقایسه می‌کنیم می‌بینم پرسپولیس دقیقا درهفته پنجم فصل گذشته با نسف قارشی در تاشکند بازی داشت و با تساوی متوقف شد تا با 10 امتیاز در رتبه دوم قرار بگیرد اما در عین حال با این تساوی صعود خودش را به مرحله بعد قطعی کرد. اما در این فصل در تاشکند در مصاف با یک ازبکستانی دیگر شکست خورد تا حذف شود!

پرسپولیس در فصل گذشته تا پایان هفته پنجم، 7 گل زده بود و 4 گل هم دریافت کرده بود ولی در این فصل 4 گل به ثمر رسانده و 5 گل هم دریافت کرده که نشان می‌دهد هم در گل زدن ضعیف عمل کرده است و هم در خط دفاع و دروازه با مشکل مواجه بود که چنین نتایجی رقم خورد واز رسیدن به مرحله بعد ناکام باقی ماند.  

 

کد N2161850

وبگردی