آفتاب

ترکیب احتمالی ذوب آهن مقابل الزورا

ترکیب احتمالی ذوب آهن مقابل الزورا

ذوبی‌ها با ترکیب کامل از نفرات خود به مصاف الزورا می‌روند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ذوب آهن در حالی امروز در کربلا به مصاف الزورا عراق می‌رود که به جز دو مهاجم خود محمدرضا خلعتبری و رحیم زهیوی که رباط صلیبی پاره کرده و مدت زیادی از میادین دور هستند غایب دیگری ندارد.

با این وجود تغییرات مکرر در ترکیب منصوریان و داشتن بازیکنان خوب در حد ترکیب اصلی در جمع نفرات او باعث می‌شود حدس زدن ترکیب احتمالی کار راحتی نباشد.

در دروازه مثل همیشه شاهد حضور رشید مظاهری هستیم. در سمت راست از میان مسعود ابراهیم‌زاده و حمید ملکی، نفر دوم به خاطر عملکرد خوبش در رقابت‌های آسیایی شانس بیشتری دارد. در پست دفاع میانی هم این تیم هادی محمدی، وحید محمدزاده و محمد نژادمهدی را در اختیار دارد که به احتمال زیاد نفر نخست نیمکت نشین خواهد شد. سمت راست هم در اختیار میلاد فخرالدینی است.

در پست هافبک دفاعی حضور حمید بوحمدان قطعی است و یک خط جلوتر از او قاسم حدادی‌فر بازی می‌کند ولی ضلع سوم این پست را یک نفر از میان چراغعلی و زبیر نیک نفس در اختیار خواهند گرفت که باید دید تفکرات منصوریان در این دیدار هجومی است یا تدافعی. اگر سرمربی ذوبی ها برای بردن به زمین بیاید شانس چراغعلی بیشتر است ولی اگر هدفش حفظ بازی باشد نیک نفس گزینه مناسب‌تری است.

در خط حمله ارسلان مطهری مهاجم کناری سمت چپ خواهد بود و اوساگوانا هم مهاجم نوک است و در سمت راست یک نفر از میان حسینی و حبیب‌زاده به میدان خواهند رفت.

کد N2161642

اخبار مرتبط

تازه های خبری