آفتاب
عضو هیات مدیره آبی پوشان:

احساسات هواداران استقلال از ضرر قرارداد شفر با ارزش تر است

احساسات هواداران استقلال از ضرر قرارداد شفر با ارزش تر است

تهران-ایرنا-عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن ضرر مالی قرارداد وینفرد شفر قرار داده ایم، گفت: احساسات هواداران از ضرر قرارداد شفر با ارزش تر است.

«کامران منزوی» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: احترام وینفرد شفر برای مجموعه باشگاه استقلال واجب است زیرا در مکتب باشگاه استقلال، هر فردی حتی اگر یک دقیقه نیز برای این تیم زحمت کشیده باشد، قابل ستایش و تقدیر خواهد بود.
باشگاه استقلال بعد از شکست این تیم برابر پدیده مشهد در هفته بیست و ششم لیگ برتر، وینفرد شفر سرمربی آلمانی این تیم را برکنار کرد و فرهاد مجیدی را به طور موقت به عنوان سرمربی استقلال منصوب کرد.
منزوی افزود: استقلال از جام حذفی کنار رفت، در لیگ برتر شانس زیادی برای قهرمانی ندارد و در لیگ قهرمانان آسیا نیز برای صعود به مرحله بعد کارش به اما و اگر کشیده شده است؛ بنابراین تصمیم مدیریت باشگاه قطع همکاری با وینفرد شفر بود.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت آبی پوشان تا پایان فصل خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی فردی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده است که از مجموعه تیم بود و شناخت کافی و کامل نسبت به بازیکنان داشت. سایر اعضای کادر فنی نیز در پست های خود هستند.
منزوی تصریح کرد: شرط فرهاد مجیدی برای قبول سرمربیگری استقلال این بود که به طور موقت در کنار تیم باشد و بعد از اتمام این فصل از لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، مربی دیگری هدایت آبی پوشان را برعهده بگیرد.
وی در پاسخ به این پرسش که اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال نگران مبلغ قرارداد شفر برای فصل آینده نیستند، گفت: همان طور که امیرحسین فتحی اعلام کرده است، تمام سعی مجموعه باشگاه استقلال بر این است که ضرر مالی این قرارداد را به حداقل ممکن برسانیم. ضمن اینکه معتقدم احساسات و عواطف هواداران استقلال بسیار ارزش بالاتری دارد.
منزوی در پایان گفت: امیدواریم در دیدارهای باقی مانده در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی بگیریم تا هواداران دست کم از نمایش های خوب استقلال لذت ببرند و جسارت مجیدی به این تیم کمک کند.
ورزشی**م.ت**9129
کد N2154626

وبگردی