مهلت مجمع تشخیص برای بررسی پالرمو و سی‌اف‌تی به پایان رسیده است؟

پالرمو چیست,پالرمو,fatf,کنوانسیون سی اف تی,fatf چیست,cft,کنوانسیون پالرمو خلاصه چیست,کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرایم سازمان‌یافته فراملی,مجمع تشخیص مصلحت نظام,بررسی پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام,بررسی اف ای تی اف در مجمع تشخیص مصلحت نظام

در مورد دو لایحه پالرمو و CFT هم با توجه به مهلت چهار ماهه FATF بنا است موضوع قبل از آن تعیین تکلیف شود اما اینکه بازه زمانی طبق آیین نامه برای مجمع تعیین شده باشد این طور نیست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در گذشته اختلاف نظر در مجمع همانند اختلاف درباره لوایح مرتبط با FATF وجود نداشته است، ادامه داد: واقع امر این است که هر دو لایحه پالرمو و CFT موافق و مخالفانی در مجمع دارند که با هم اختلافدنظر دارند به همین دلیل تاکنون رای گیری نهایی به تعویق افتاده است. برای جلوگیری از فوت فرصت مقرر شد هر دو لایحه پالرمو و CFT به صورت همزمان در صحن مجمع بررسی و نتیجه نهایی اعلام شود.
به گزارش خبرآنلاین، محمد صدر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بازه زمانی برای رسیدگی به طرح‌ها و لوایح ارسالی به مجمع وجود ندارد، تاکید کرد: در مورد دو لایحه پالرمو و CFT هم با توجه به مهلت چهار ماهه FATF بنا است موضوع قبل از آن تعیین تکلیف شود اما اینکه بازه زمانی طبق آیین نامه برای مجمع تعیین شده باشد این طور نیست.

خبرآنلاین
کد N2145254