اولین خنده های مادر بعد از مرگ جنجالی بنیتا کوچولو + عکس

بنیتا 8 ماهه,بنیتا معنی,بنیتا گالری,بنیتا کوچولو,بنیتا دختر هشت ماهه,بنیتا عکس,بنیتا, قاتل بنیتا, اعدام قاتل بنیتا, عکس قاتل بنیتا,عکس اعدام قاتل بنیتا,فیلم اعدام قاتل بنیتا,قتل بنیتا,ماجرای قتل بنیتا, قاتل بنیتا اعدام شد, ماجرای بنیتا چیست, ماجرای بینتا چه بود, فیلم بنیتا, ماجرای بنیتا, ماجرای بنیتا کوچولو, ماجرای قتل بنیتا, عکس بنیتا,

دوسال پیش بنیتا دختر کوچولوی هشت ماهه در تهران دزدیده شد و یک هفته بعد پیکر بی جان این کودک 8 ماهه پیدا شد و ملت ایران را در شوکی غریبانه فرو برد.

در این اتفاق وقتی پدر جلوی در خانه شان پرایدش را روشن گذاشت تا در پارکینگ را باز کند دزدان شیشه ای بدون اینکه متوجه دخترک باشند دست به سرقت خودرو زدند و همه ایران از آن لحظه نگران دختربچه شدند.
چند روز بعد پیکر بی جان بنیتاکوچولو که داخل ماشین پدرش رها شده و از گرما و گرسنگی تلف شده بود پیدا شد و با دستگیری دزدان خودرو یکی از آنان بخاطر اتهام قتل عمد به قصاص محکوم شد و دیگری هم باید در زندان بماند.
حالا بعد از دوسال خدا به خانواده بنیتاکوچولو دختری داده و  اکنون غم در خانه بنیتا کوچولو رنگ باخته و شادی مهمان لحظه های این پدر و مادر دلسوخته شده است حالا قدم یک نورسیده دوباره شادی را به خونه شان هدیه کرده است و آنها صاحب یک نوزاد دختر به نام مهرسانا شده اند.
اولین خنده های مادر بعد از مرگ جنجالی بنیتا کوچولو + عکسدوسال پیش بنیتا دختر کوچولوی هشت ماهه در تهران دزدیده شد و یک هفته بعد پیکر بی جان این کودک 8 ماهه پیدا شد و ملت ایران را در شوکی غریبانه فرو برد.

رکنا
کد N2144590