فروش فوری دو محصول ایران خودرو

محصولات ایران خودرو قیمت روز,محصولات ایران خودرو قیمت,محصولات ایران خودرو اقساطی,محصولات ايران خودرو,محصولات ایران خودرو شرایطی,محصولات ایران خودرو جدید,محصولات ايران خودرو قيمت,قیمت محصولات ایران خودرو جدید,فروش محصولات ایران خودرو جدید,محصولات ایران خودرو شرایط جدید,محصولات ايران خودرو قيمت به روز,محصولات ایران خودرو قیمت,محصولات ایران خودرو قیمت جدید,محصولات ایران خودرو قیمت کارخانه,محصولات ایران خودرو قیمت 98,محصولات ایران خودرو قیمت ۹۸, فروش فوری محصولات ایران خودرو در سال ۹۸

فروش فوری دو مدل پژو از امروز کلید خورد.

پژو پارس در ۵ رنگ با ترمز ضد قفل ، ایموبلایزر، کیسه هوای راننده و سرنشین،سیستم اخطار سرقت و یورو ۴ بهینه در حدود ۷۸ میلیون و ۳۳۸ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است.

در عین حال پژو ۲۰۶ صندوقدار V۸ با کیسه هوای راننده و سرنشین و سنسور دنده عقب و تهویه اتوماتیک و آینه جانبی و شیشه بالابر عقب برقی و یورو ۴ بهینه نیز ۸۰ میلیون و ۷۵۸ هزار و ۴۰۰ تومان است.

ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، یک دستگاه خودرو است و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان مغایر با این بند ، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.

بر این اساس مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کرده اند نیز قادر به ثبت نام نیستند.

بر این اساس خرید در این قالب تنها برای افراد بالای ۱۸ سال امکان پذیر است. ایران خودرو اعلام کرده است امکان ثبت نام برای مشتریان حقیقی فراهم است و امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره مشتریان دوم نمایندگی امکان پذیر نخواهد بود.  


خبرآنلاین
کد N2142286