مرد انتقام جو خانه زن مورد علاقه اش را به آتش کشید

حوادث, آتش‌سوزی عمدی, هسر سابق, آتش سوزی عمدی به انگیزه انتقام, انتقام از زن سابق, کشتن زن سابق, حسادت, حسادت مرد جوان به ازدواج زن سابقش, ازدواج, طلاق, مشکلات بعد از طلاق, مشکلات بعد از طلاق زنان, مشکلات زنان مطلقه

فرمانده انتظامی پاوه گفت: مرد جوانی منزل همسر سابق خود را به انگیزه انتقام‌جویی به‌وسیله بنزین به آتش کشید.

به گزارش آفتاب، سرهنگ حیدر حق‌جویان اظهار داشت: پس از اعلام یک فقره آتش‌سوزی عمدی در یکی از محلات شهر پاوه، رسیدگی به موضوع و شناسایی عامل حادثه در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی پاوه افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد آتش‌سوزی توسط همسر سابق زن صاحب‌خانه رخ داده است، از این رو ماموران تلاش خود را برای دستگیری وی آغاز کردند.

وی تصریح کرد: پلیس پاوه با استفاده از شگردهای پلیسی توانستند عامل آتش‌سوزی را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی دستگیر کنند.

حق‌جویان گفت: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به آتش زدن منزل همسر سابق خود بوسیله بنزین و پس از کسب اطلاع از اینکه وی قصد ازدواج مجدد را دارد، به انگیزه انتقام‌جویی اعتراف کرد.

رئیس پلیس پاوه در پایان و با بیان اینکه خوشبختانه در جریان این آتش‌سوزی به کسی آسیب نرسید، از معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

منبع، رکنا


کد N2141205