لزوم هماهنگی هر چه بیشتر قوه قضائیه و نیروی انتظامی

انتظامی حوادث,ابراهیم رئیسی,سردار حسین اشتری,سردار اشتری

فرمانده ناجا تاکید کرد: نیروی انتظامی با تمام امکانات و نیرو برای تامین امنیت مناطق سیل‌‌زده به یاری مردم شتافت.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری در دیدار با حجت‌‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی ضمن ارائه گزارش عملکرد ناجا در تعطیلات نوروزی سال ۹۸ و سیل اخیر در شمال و غرب کشور از دستگاه قضا و نیروی انتظامی به عنوان دستگاه‌های موثر در جامعه نام برد و گفت: در این شرایط اقدامات و هماهنگی که میان ناجا و قوه قضائیه صورت می‌‌‌‌گیرد، موجب دلگرمی مردم می‌شود.

رئیس قوه قضاییه هم در این دیدار اظهار داشت: هیچ سازمانی مانند نیروی انتظامی ارتباط نزدیکی با قوه قضائیه ندارد. اقدامات نیروی انتظامی مقدم قضاوت قوه قضائیه است.

رئیسی با بیان اینکه از زحمات مجموعه تحت امر ناجا تشکر می‌‌کنیم، تصریح کرد: اقدامات ما در سطح کلان باید گسترده‌‌تر انجام شود. بر همین اساس باید در اتاق‌های اندیشه‌‌ورزی این موضوع بررسی شود که اتفاقات متفاوت و مثبتی نسبت به وضع موجود رخ دهد.

وی ادامه داد: این اتفاقات باید وضع موجود را تغییر دهد ضمن اینکه امور جاری هم انجام شود. برای تغییر وضع موجود در ارتباطات قوه قضائیه و ناجا یعنی تسریع در روند رسیدگی به پرونده‌‌ها و بهبود آن باید فکر اساسی شود.

وی افزود: انتظارات جامعه از قوه قضائیه و نیروی انتظامی بسیار زیاد است. امیدواریم در حفظ و ارتقای امنیت در جامعه گام‌‌های بلند و موثرتری برداشته شود.

کد N2135461