فروش آیفون در سراسر جهان کاهش یافت

کاهش فروش آیفون در سراسر جهان, کاهش فروش آیفون, فروش آیفون, آیفون, چین, بیشترین کاهش فروش آیفون در چین, شرکت سامسونگ, سامسونگ, محصولات اپل, اپل, گوشی‌های سامسونگ, شرکت اپل, کاهش فروش گوشی‌ آیفون, پیش بینی‌ کاهش فروش گوشی‌ آیفون, موبایل

نتایج یک آنالیز نشان می‌دهد فروش آیفون در سراسر جهان کاهش یافته و چین از کشورهایی است که بیشترین کاهش فروش آیفون را تجربه کرده است.

به گزارش آفتاب، براساس آنالیزهای صورت گرفته درآمد حاصل از فروش گوشی در شرکت سامسونگ افزایش یافته و به همین میزان فروش محصولات اپل کاهش یافته است.
نتایج یک تحلیل نشان می‌دهد، آیفون بیشترین کاهش فروش را میان محصولات اپل داشته و فروش بیشتر گوشی‌های سامسونگ زنگ خطری برای شرکت اپل به شمار می‌آید.
شرکت سامسونگ در سال 2018 کاهش فروش گوشی‌ آیفون را پیش بینی‌ کرده بود و انتظار می‌رود فروش آیفون در ماه‌های آتی سال جاری نیز با کاهش مداوم رو به رو باشد.
اپل در 3 ماهه‌ چهارم سال 2018، حدود 64 میلیون دستگاه آیفون فروخته است که نسبت به 73 میلیون دستگاه در دوره‌ مشابه سال 2017، یک کاهش قابل‌ توجه محسوب می‌شود.
گوشی‌های آیفون، بیشترین کاهش فروش را در چین تجربه کرده‌اند؛ در آن منطقه، سهم اپل از 14.6 درصد در 3 ماهه‌ چهارم سال2017، به حدود 8.8 درصد در مدت مشابه سال گذشته‌ی میلادی کاهش یافته است.
منبع: خبرگزاری فارس
کد N2123754