مطهری: برکناری فردوسی‌پور، چرا؟!

حذف فردوسی پور,حذف عادل فردوسی پور,عدم پخش برنامه نود,برنامه نود بدون فردوسی پور,اخراج فردوسی پور از نود,حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود,چرا برنامه نود پخش نمیشود,نود امشب پخش نمی شود,علت پخش نشدن نود امشب,عدم پخش نود,دلیل پخش نشدن برنامه نود,برنامه نود امشب پخش می شود,پخش نشدن نود,دلیل پخش نشدن نود,فروغی,چرا نود پخش نمیشود,مدیر شبکه ۳,چرا نود پخش نشد,اینستاگرام علی فروغی,جدول پخش شبکه ۳,فروغی شبکه سه,علی فروغی,فروغی مدیر شبکه سه,نود پخش نمی شود,نود فردوسی پور

علی مطهری، نایب‌رییس مجلس شورای اسلامی، در پستی اینستاگرامی با طرح یک سوال پرسیده «چه کسی دستور برکناری عادل فردوسی پور را صادر کرده است؟»

علی مطهری، نماینده مجلس شورای اسلامی هم به جمع معترضانی پیوست که به برکناری عادل فردوسی‌پور از برنامه «۹۰» واکنش نشان دادند.
او در پستی اینستاگرامی نوشت:
برکناری فردوسی‌پور، چرا؟! کنار گذاشتن آقای عادل فردوسی‌پور از برنامه نود، آنهم دزدانه و در آستانه سال نو، یک بد سلیقگی و بی‌اعتنایی به نظر مردم و حاکی از یک نوع استبداد بود.
همه می‌دانیم که این حذف یک اجرای دستور بوده، ولی وقتی که مقام رهبری می‌گویند من فقط رئیس صداوسیما را تعیین می‌کنم و وارد جزئیات نمی‌شوم، قاعدتا این دستور از ناحیه رهبری و بیت ایشان نیست. پس این‌گونه دستورات که رئیس سازمان هم از آن راضی به نظر نمی‌رسد، از کجا صادر می‌شود؟
لازم است دو نماینده قوه مقننه در شورای نظارت بر صدا و سیما این موضوع را دنبال کنند. اگر برنامه آقای فردوسی‌پور اشکالاتی داشته با تذکر قابل حل بود، نه این‌که یک زمینه خوب برای تربیت جوانان و اصلاح ساختار ورزش کشور را از بین ببریم.
امیدوارم مسئولان صداوسیما در این تصمیم خود تجدید نظر کنند و برنامه نود، سال نو را با آقای فردوسی‌پور آغاز کند.بیشتر بخوانید: گروگان گرفتن فرزند بیست ساله عادل فردوسی پور!

بیشتر بخوانید: نگاه تلخ امیرمهدی ژوله به ماجرای حذف عادل فردوسی‌پوربرترین ها

کد N2122088