جاجو اپلیکیشن رزرو آنلاین اقامتگاه و هتل

اجاره ویلا در شمال,قیمت ویلا در شمال,بازار ویلای شمال کشور,سفرهای نوروزی,سفر نوروزی,تعطیلات نوروزی,تعطیلات نوروز,ویلا در شمال,ویلا در شمال کشور,رزرو آنلاین اقامتگاه,رزرو اقامتگاه,رزرو آنلاین هتل,اپلیکشن رزرو هتل جاجو,اپلیکشن رزرو اقامتگاه جاجو

یکی از بزرگترین مشکلات موجود در سفر، مخصوصا در مناطق کمتر شناخته شده، عدم دسترسی راحت به هتل، مسافرخانه و اقامتگاه مناسب می باشد که با اپلیکیشن رزرو آنلاین اقامتگاه جاجو تا حد زیادی این محدودیت برطرف شده است.

در دنیایی که گردشگری یکی از اصلی ترین ابعاد در توسعه ی اقتصاد و همچنین بالا بردن امید به زندگی در افراد یک جامعه می باشد، در صورتی می توان به موفقیت دست پیدا کرد که برای حذف محدودیت ها تلاش نمود. یکی از بزرگترین مشکلات موجود در سفر، مخصوصا در مناطق کمتر شناخته شده، عدم دسترسی راحت به هتل، مسافرخانه و اقامتگاه مناسب می باشد که با اپلیکیشن رزرو آنلاین اقامتگاه جاجو تا حد زیادی این محدودیت برطرف شده است.

پیشنهاد محل اقامت بر اساس موقعیت کاربر


تفاوتی ندارد که به شهری بزرگ سفر کرده باشید یا به یکی از دورافتاده ترین نقاط از کشورمان، در هر صورت کافیست اپلیکیشن رزرو اقامتگاه جاجو را دانلود و نصب کنید تا بدون دردسر و نگرانی بابت عدم اطلاع دقیق از هتل و اقامتگاه های آن منطقه، بهترین گزینه های پیشنهادی را انتخاب نمایید. یکی از بهترین قابلیت های جاجو پیشنهاد هتل، اقامتگاه و مسافرخانه بر اساس موقعیت فعلی کاربر بوده و شرایط ایده آلی را برای دسترسی به اطلاعاتی از قبیل آدرس دقیق، قیمت و امکانات و تصاویر آنها فراهم نموده است.
** برای دانلود اپلیکیشن رزرو اقامتگاه جاجو کلیک کنید**

ثبت رایگان هتل، مسافرخانه و اقامتگاه


به همان اندازه که افراد مختلف در حین سفر با مشکلاتی در جستجو و انتخاب محل مناسب برای اقامت و استراحت مواجه هستند، هتل و اقامتگاه ها نیز با مشکل جذب مسافر و معرفی خود روبرو می باشند. از آنجا که اپلیکشن جاجو دید و نگاه دوجانبه ای به گردشگری داشته و موانع موجود در هر دو طرف را مد نظر قرار داده است، در نتیجه شرایط ایده آلی را برای ثبت اطلاعات کامل اقامتگاه و هتل ها و معرفی آنها توسط مالکین فراهم نموده است. به عبارت دیگر، شما به عنوان فردی که مالک ویلا، اقامتگاه یا هتل و مسافرخانه هستید، می توانید از این فرصت استفاده نموده و نسبت به ثبت آنها در جاجو و معرفی آن به کاربران مختلف اقدام نمایید.

مراحل ثبت اقامتگاه و هتل در اپلیکیشن جاجو


برای ثبت اقامتگاه در جاجو لازم است بعد از نصب این برنامه، نسبت به ثبت نام اقدام نمایید و سپس وارد منوی ثبت اقامتگاه شوید. با ورود به صفحه ثبت اطلاعات اقامتگاه، هر یک از گزینه ها را با اطلاعات صحیح تکمیل نمایید. از جمله اطلاعات مورد نیاز در این مرحله، نوع اقامتگاه، ظرفیت، بازه ی مورد نظر برای اجاره ی آن و قیمت بر اساس هر شب اقامت می باشد. ثبت موقعیت مکانی هتل یا اقامتگاه بر روی نقشه و بارگزاری تصاویر بخش های مختلف و مشخص کردن امکانات موجود در آن، هر یک در مراحل بعد انجام خواهند شد و در نهایت بر روی ثبت اقامتگاه کلیک نمایید. هتل و اقامتگاه ها بعد از تایید کارشناسان قابل دسترس توسط کاربران خواهد بود.

جستجوی اقامتگاه توسط کاربر


برای اینکه از لیست اقامتگاه و هتل های موجود در جاجو گزینه ی مناسبی را برحسب شرایط و موقعیت مکانی تان انتخاب نمایید، به محض ورود به جاجو و ورود شماره تلفن همراه، کد فعالسازی برایتان ارسال خواهد شد. با کلیک بر روی دکمه ی اطراف من، بر اساس موقعیت فعلی گزینه های ثبت شده بر روی نقشه نمایش داده خواهد شد و در صورت نیاز، می توانید موارد پیشنهادی را از منوی نمایش بر اساس لیست مشاهده کنید.
علاوه بر پیشنهاد هتل و اقامتگاه بر اساس موقعیت فعلی کاربر، جاجو این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا بر اساس آدرسی که روی نقشه مشخص می کنید، لیست نمایش داده شود.

مزایای جاجو در توسعه ی گردشگری


در حالت کلی می توان گفت با دانلود و نصب اپلیکشن رزرو هتل و اقامتگاه جاجو به مزایای از قبیل موارد زیر دست پیدا خواهید کرد:
• ثبت اقامتگاه و رزرو آنلاین آن با راحت ترین شیوه ی ممکن
• کاهش هزینه اقامت مسافران با توسعه ی بوم گردی و رزرو اقامتگاه های سنتی
• نمایش اطلاعات کامل درباره هر اقامتگاه (شامل تصاویر از بخش های مختلف اقامتگاه، امکانات، موقعیت مکانی، شماره تماس مالک)
• حذف واسطه ها در رزرو اقامتگاه و هتل
• فراهم ساختن شرایط مناسب برای اجاره ی ویلا، اقامتگاه و هتل در مناطق دور افتاده
• قابل نصب بر روی دستگاههای تلفن همراه با سیستم عامل اندروید و ios
• بررسی مشکلات موجود و ارائه راهکار توسط تیم پشتیبانی جاجو
کد N2119453