دلیل پخش نشدن آخرین برنامه ۹۰ از زبان عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور,حمایت از عادل فردوسی پور,برنامه نود,نود,حمایت از برنامه نود,جشنواره جام جم,بهترین مجری,بهترین برنامه,برنامه های برتر 97,آخرین قسمت برنامه نود,آخرین قسمت نود,آخرین برنامه نود,امشب آخرین نود خواهد بود,نود تمام می شود؟,قائم مقام شبکه ورزش,عادل فردوسی قائم مقام شبکه ورزش می شود

«عادل فردوسی پور» تهیه‌کننده و مجری برنامه 90 با اعلام اینکه برای امشب اجازه پخش این برنامه را نداده اند، گفت: بنا به دستور مدیر شبکه سوم سیما، برنامه 90 از جدول پخش برنامه های شبکه سوم حذف شد.

عادل فردوسی‌ پور با بیان این مطلب، افزود: برنامه امشب 90 به آیتم های نوروزی و گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم ها بودیم اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه 90 از جدول پخش برنامه های شبکه خارج شد.
وی افزود: در شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه 90 به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.

فرزندم را با پست و مقام معاوضه نمی کنم
فردوسی پور در تکمیل مصاحبه شب گذشته خود با خبرگزاری ایرنا و در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش را می پذیرید؟ نیز تاکید کرد: خیر. این پیشنهاد را رد کرده ام.
این گزارشگر فوتبال خاطرنشان کرد: برنامه 90 فرزند من است و حاصل زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی صدها نفر که خالصانه برای رسیدنش به جایگاه امروز تلاش کرده اند. ممکن نیست آدم فرزندش را با پست و مقام معاوضه کند.

بیشتر بخوانید: شایعه یا واقعیت؟ | امشب آخرین نودِ فردوسی پور خواهد بود

ایرنا
کد N2119173