صاعقه دختر جوان را در جا خشک کرد

صاعقه, مصدومیت در اثر صاعقه زدگی, دلایل صاعقه زدگی, مشکلات افراد صاعقه زده, در هنگام صاعقه چه باید کرد, دختر عشایری صاعقه زده, دختر جوان عشایری, فوت دختر جوان بر اثر برخورد صاعقه, مرگ بر اثر صاعقه زدگی, منطقه کوهستانی سیف الدینی, کوهستان و صاعقه, نیروهای هلال احمر, مراکز بهداشتی درمانی شهرستان ریگان, آتش سوزی در چادرهای عشایر

همزمان بعد از صاعقه زدگی دختر جوان ۲ مرد ۳۰ و ۲۵ و یک نوجوان ۱۶ ساله به منظور کمک به سمت وی می روند که آنها نیز به دلیل برخورد صاعقه زخمی می شوند.

به گزارش آفتاب، صاعقه شدید در منطقه کوهستانی سیف الدینی از توابع شهرستان ریگان منجر به کشته شدن یک نفر و مجروحیت سه نفر دیگر شد.

امین باقری فرماندار ریگان در این باره گفت: یک دختر حدود ۲۳ ساله که بیرون از چادرهای عشایری منطقه سیف الدین در محیط باز بوده دچار صاعقه می شود.

وی ادامه داد: همزمان بعد از صاعقه زدگی دختر جوان ۲ مرد ۳۰ و ۲۵ و یک نوجوان ۱۶ ساله به منظور کمک به سمت وی می روند که آنها نیز به دلیل برخورد صاعقه زخمی می شوند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای هلال احمر در کوتاه ترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام شدند افزود: مجروحان این حادثه به مراکز بهداشتی درمانی شهرستان ریگان انتقال یافتند.

باقری گفت: برخورد صاعقه با یکی از چادرهای عشایری منطقه سیف الدین نیز موجب آتش گرفتن چادر و کشته شدن چند راس گوسفند شده است.

منبع،روانشهر
کد N2114828