قطع عضو پسر جوان به دلیل سرعت دیوانه وار

تصادف, تصادفات رانندگی, قطع عضو به دلیل تصادف رانندگی, خطرات تصادفات رانندگی, مرگ به دلیل تصادفات رانندگی, رئیس بیمارستان امام خمینی ره نور, سرعت دیوانه وار, جراحی, خون ریزی شدید بر اثر تصادف رانندگی, آمار تصادفات رانندگی, تصادف با پیکان وانت, تصادفات شدید رانندگی, هلیکوپتر اورژانس, اورژانس, اورژانس تهران

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) نور از مصدوم شدن جوان 20 ساله‌ای به دلیل برخورد با گاردریل خبر داد.

به گزارش آفتاب، مهدی عابدینی در این باره اظهار کرد: طی تماس تلفنی با اورژانس ۱۱۵ مبنی بر تصادف یک دستگاه پیکان وانت در محور صلاح الدین کلا به رویان، بلافاصله آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) نور تصریح کرد: حادثه دیده جوان ۲۰ ساله‌ای بود که به دلیل سرعت زیاد و برخورد با گاردریل دست خود را از ناحیه بازو از دست داد.

وی ادامه داد: مصدوم جهت جلوگیری از خونریزی عضو به اتاق عمل فرستاده شد تا توسط تیم جراحی بیمارستان امام خمینی (ره ) نور اقدامات اولیه انجام شود. عضو قطع شده در محفظه یخ بر اساس اصول پزشکی نگه داری شد.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) نور ادامه داد: از آنجایی که مرکز پیوند عضو در سطح استان وجود ندارد بنابراین رایزنی‌ها باید طوری صورت می‌گرفت تا بیمارستان مقصد تمامی آمادگی را اعم از تیم جراحی و ای سی یو داشته باشد.

عابدینی با اشاره به حساسیت و زمان کوتاهی که برای پیوند عضو قطع شده وجود داشت، یادآور شد: مصدوم برای درمان تکمیلی با هلی کوپتر به بیمارستان امام ساری منتقل شد.

منبع،رکنا
کد N2114066