فیلمی جدید از کتک کاری مشتری در نمایندگی سایپا

کتک‌زدن یک مشتری زن توسط نماینده سایپا,کتک زدن مشتری زن,کتک زدن مشتری,فیلم کتک زدن مشتری زن توسط نماینده سایپا,صحنه کتک‌زدن یک مشتری زن توسط نماینده سایپا در کرمان

چند روز قبل فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که از کتک خوردن یک زن در نمایندگی فروش محصولات سایپا در کرمان حکایت می کرد.

ویدئویی که واکنش های زیادی در پی داشت و با عذرخواهی، تعطیلی و لغو امتیاز نمایندگی متخلف از سوی شرکت سایپا همراه شد. حالا اما ویدئوی تازه ای از این اتفاق منتشر شده که ابعاد دقیق ماجرا را نشان می دهد.
فیلمی جدید از کتک کاری مشتری در نمایندگی سایپاچند روز قبل فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که از کتک خوردن یک زن در نمایندگی فروش محصولات سایپا در کرمان حکایت می کرد.

در ویدئوی اولیه که توسط یکی از همراهان مشتری ضبط شده، مشاهده می شد که خریدار خودرو، در اعتراض به طولانی شدن زمان تحویل خودرویش با یکی از مسئولان نمایندگی درگیری لفظی پیدا می کند. در پی این درگیری مسئول نمایندگی به سمت خانم مشتری هجوم برده و او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. اما در فیلم دوم که توسط دوربین های مداربسته نمایندگی سایپا منتشر شده نشان داده می شود که شروع کننده درگیری فیزیکی مشتری خانم بوده است. این موضوع اگرچه توجیهی برای رفتار خارج از عرف نمایندگی دست و پا نمی کند اما با واکنش های گسترده کاربران در فضای مجازی همراه شده است. ویدئو را ببینید.
خبرآنلاین
مطلب مرتبط: کتک‌زدن مشتری زن توسط نماینده سایپا! + واکنش سایپا | فیلم
کد N2112839