آفتاب

رضاوند: خوشحالم 2 گل برای سایپا زدم

رضاوند: خوشحالم 2 گل برای سایپا زدم

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال آسیا گفت: من همیشه سعی می کنم بهترین عملکرد را برای سایپا داشته باشم و خوشحالم از این که توانستم 2 بار گل زنی کنم و این گل ها حاصل تلاش تمام بازیکنان سایپا بود.

به گزارش ایرنا؛ «آرش رضاوند» بعد از پیروزی سایپا مقابل سایپا در چارچوب مسابقات پلی آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: شاید اگر ما گل اول را زود نمی‌زدیم، کارمان سخت می‌شد چون کیفیت زمین اصلا خوب نبود. شاید اگر زمین کیفیت بهتری داشت شرایط بهتری داشتیم.
وی افزود: بازی با الریان قطر بازی سختی است، آنها همیشه بازیکنان خارجی گران قیمتی می‌خرند و این کار ما را سخت می‌کند. ما تلاش می‌کنیم که نماینده خوبی برای ایران باشیم.
رضاوند تصریح کرد: من همیشه سعی می کنم بهترین عملکرد را برای سایپا داشته باشم و خوشحالم از اینکه توانستم 2 بار گلزنی کنم و این گل ها حاصل تلاش تمام بازیکنان سایپا بود.
رضاوند در پایان گفت: افت در فوتبال رخ می‌دهد، استقلال و پرسپولیس و سپاهان خود را تقویت کردند ولی فاصله ما با تیم‌هایی مثل پارس جم زیاد نیست و خیلی زود به بالای جدول بر می‌گردیم.
تیم فوتبال سایپای ایران امروز و در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برابر پنجاب هند به پیروزی پرگل 4 بر صفر دست یافت و باید در مرحله بعد برابر الریان قطر بازی کند.
ورزشی**م.ت**9129
کد N2087013

وبگردی