آخرین وضعیت تعطیلی مدارس در ۲۱ بهمن

تعطیلی 21 بهمن,تعطیلی 21 بهمن 97,تعطیلی 21 بهمن 1397,تعطیلی 21 بهمن مدارس,تعطيلي 21 بهمن 97,تعطیلی 21 بهمن یکشنبه,تعطیلی 21 بهمن ماه,تعطیل 21 بهمن,تعطیلی یکشنبه 21 بهمن 96

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه مدارس کشور فردا دایر است، گفت: در مناطقی که با بارش برف و یخبندان مواجه هستند، مدیران آموزش و پرورش درباره وضعیت مدارس تصمیم‌گیری می‌کنند.

امیرعلی نعمت‌الهی قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌ و پرورش درباره وضعیت دایر یا تعطیل بودن مدارس در روز آینده گفت: مدارس کشور فردا دایر است و آموزش و پرورش تصمیمی بر تعطیلی ندارد.
او در خصوص وضعیت مدارسی که با بارش شدید برف و یخبندان در منطقه مواجه هستند، گفت: در رابطه با بحث نزولات آسمانی و سردی هوا تعطیلی مدارس تابع تصمیم‌گیری مسؤولان محلی و منطقه‌ای و مدیران آموزش و پرورش در سراسر کشور است و به صورت کلی ما در ستاد نمی‌توانیم اظهارنظر کنیم.
نعمت‌الهی اضافه کرد: در صورتی که در منطقه‌ای به دلیل بارش برف و یخبندان مدارس تعطیل شوند از طریق سایت‌های آموزش و پرورش در سراسر کشور، خبرگزاری‌ها رسمی، سایت آموزش و پرورش کشور اطلاع رسانی خواهد شد. /فارس
کد N2084259