آفتاب

خبرنگاران و منتقدان مهمان ویژه نمایش «مثل آب برای شکلات» می شوند

خبرنگاران و منتقدان مهمان ویژه نمایش «مثل آب برای شکلات» می شوند

نمایش «مثل آب برای شکلات» به کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی روز یکشنبه ۲۵ آذر، ساعت۲۱ در پردیس تئاتر شهرزاد، ویژه اصحاب رسانه و منتقدان روی صحنه می‌رود.

به گزارش آفتاب به نقل از روابط‌عمومی گروه، نمایش «مثل آب برای شکلات» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی اجرای روز یکشنبه 25 آذرماه خود را به میزبانی خبرنگاران و منتقدان عرصه تئاتر اختصاص داد. این نمایش که دور سوم اجراهای خود را از نیمه آذرماه در سالن شماره 2 پردیس تئاتر شهرزاد آغاز کرده، پیش از این طی سال‌های 92 و 95 در سالن چهارسوی تئاترشهر و سالن سمندریان ایرانشهر اجراهای موفقیت‌آمیز و پُرمخاطبی را پشت سر گذاشته است.
در خلاصه ‌داستان نمایش آمده: بنا بر رسمی در جنوب مکزیک، دختر خانواده تا زمانی که مادرش زنده است، حق ازدواج ندارد اما «تی‌تا»، دختر کوچک «ماما النا» عاشق شده!
رویا نونهالی، بهنام پانیزه، معصومه بیگی، فاطمه جعفری، سارا شاهی، افسانه پرمر، علیرضا سرحدی، مسعود خادمی، سارینا ترقی، فاطمه احسان‌فر، غزل لوری و محمد شورانی در سری جدید اجرای «مثل آب برای شکلات» ایفای نقش می‌کنند.
این اثر نمایشی به تازگی چهار جایزه بخش‌های بهترین بازیگری، بهترین طراحی لباس، بهترین موسیقی و بهترین نمایش را از نخستین جشنواره تئاتر الف (تبریز) به دست آورده. گفتنی است آوازها و موسیقی نمایش «مثل آب برای شکلات» تلفیقی از موسیقی‌های فولکلور جنوب ایران و مکزیک است.
علاقه‌مندان به تماشای نمایش «مثل آب برای شکلات» می‌توانند هر شب ساعت21 به پردیس تئاتر شهرزاد واقع در خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی مراجعه بکنند.
سایت https://tik8.co/2E5RFHJ نیز برای رزرو اینترنتی بلیت در اختیار مخاطبان است.
کد N2033104

وبگردی