سفر به استانبول!

تور استانبول, تور ارزان استانبول, تور لحظه آخری استانبول, تور لحظه آخری, تور ارزان, آژانس مسافرتی مانلی پرواز

سفر، واژه‌ای که مرزها را درمی‌نوردد تا به مقصد کشف و شهود برسد، فحوایی پیچیده در ریشه‌های گردشگری دارد.

سفر، واژه‌ای که مرزها را درمی‌نوردد تا به مقصد کشف و شهود برسد، فحوایی پیچیده در ریشه‌های گردشگری دارد. برخی تمدن‌های دیرینه و مدرن در این گذاره، نقش خود را به‌خوبی بازی کرده‌اند؛ استانبول، مقصد بسیاری از سفرهای خارجی ایرانیان، پاسخی تمام و کمال به نیازهای گردشگران داده و توجه مسافران را به خودش جلب کرده است. برای تور استانبول، دانستن گزیده اطلاعاتی مهم، تنش سفر، به‌خصوص برای افرادی که برای اولین بار به شهر هفت‌تپه قدم می‌گذارند را می‌زداید و لذت سفر را دوچندان در خاطرشان ثبت می‌کند. ورود به هر کشوری نیاز به تدابیری دارد که از روزهای پیش‌ازسفر باید اندیشیده و اقدام شود. در این مجال به اقدامات و نکاتی که در سفر به استانبول باید اتخاذ شود پرداخته‌ایم. با آژانس هواپیمایی مانلی پرواز همراه باشید تا اطلاعات سفر به استانبول خود را چه به صورت تور ارزان استانبول ، چه به صورت تور لحظه آخری استانبول، به‌روز کنید.

همانند دیگر سفرهای خارجی، هدف از سفر یکی از سوالاتی بود که به‌هنگام ورود به استانبول باید به پاسخ می‌رسید؛ اما با سیر صعودی لحظه‌ای ورود گردشگر به این کشور، به‌خصوص شهر استانبول، انگیزۀ مسافرت هرچه باشد، نمی‌توان از جاذبه‌ های گردشگری استانبول چشم‌پوشی کرد و به کار دیگری سرگرم شد. در کل، روزگاری که در آن به‌سر می‌بریم، اهمیت این سوال را کاسته و می‌توان غرق‌شدن در طبیعت زیبای این شهر را به هر کار ضروری دیگری ارجحیت داد. با پیشرفت چشمگیر صنعت گردشگری در این کشور، چرخ اقتصاد آن بیش از پیش سرعت گرفت و رخداد‌های نکویی را رقم زد.

گسترش مراکز خرید استانبول هر گردشگری را به بازارها سوق می‌دهد تا علاوه‌بر گردش در این سازه‌های مدرن تفریحی یا بازارهای سنتی و  ارزشمند قدیمی، یادگاری ارزنده‌ای از این شهر را به همراه ببرند یا برای عزیزان در شهر مبدا، سنت خرید سوغاتی را به‌جا آورند.

اگر شهرهای دیگر کشور ترکیه را به‌عنوان مقصد سفر انتخاب کره‌اید باید بدانید دسترسی به استانبول به هر طریقی که دوست داشته باشید ممکن است؛ اتوبوس، مترو، تاکسی و حتی راه دریا به‌روی شما گشوده شده است؛ اما اگر می‌خواهید مستقیم در این شهر فرود بیایید، باید بدانید که اکثر شرکت‌های هواپیمایی بزرگ مستقر در ایران و ترکیه، برای فرودگاه‌های آتاتورک و صبیحه گوکچن‌ استانبول پروازی مقارن با خواسته‌های شما را ارائه می دهند.

هیچ شکی وجود ندارد که کشور ترکیه یکی از ابرقدرت‌های تولید پوشاک در آسیا و خاورمیانه است؛ اما شهر استانبول، بزرگ‌ترین ومدرن‌ترین بازارها و مراکز خرید را در خود جای داده و این امر موجب شده تا شهر استانبول رتبۀ قابل توجهی میان مقاصد سفرهای تجاری داشته باشد. ظهور واژۀ «مرکز خرید» در میان مردم ترکیه، از دهۀ 80 مرسوم شد و به سرعت پله‌های ترقی را طی کرد. جالب است بدانید تعداد زیادی از مجتمع‌های تجاری و تفریحی در سطح شهر استانبول که عنوان بزرگ‌ترین شهر جهان را یدک می‌کشد، پراکنده شده است. دسترسی به این سازه‌های پیل‌پیکر، با انواع وسایل نقلیۀ عمومی؛ اتوبوس، مترو، تراموا و تاکسی ممکن شده است.

بیزانس قبل از میلاد، قسطنطنیۀ پس از میلاد و استانبول کنونی تنها شهر جهان است که میان دو قارۀ اروپا و آسیا واقع شده و این موقعیت جغرافیایی در دنیای مدرن امروز موجب پیشرفت‌های بسیاری از جهات مختلف شده است. این شهر پرخاطره از امپراطوری‌های بزرگ جهان باستان یادواره‌های بسیاری در سینه حفظ کرده است؛ از دوره‌ای که تحت تسلط رومیان بوده، تا امپراطوری عثمانی که پایتخت بوده، اما در ترکیۀ مدرن، آنکارا پایتخت کشور است. این شهر همانند روم، در دامنه‌های هفت‌تپه بنا شد و این هفت محافظ طبیعی به انتخاب اسکندر کبیر نگهبان تمدن باشکوه قسطنطنیه بوده‌اند. بازار بزرگ استانبول که یادگار تاریخ این شهر است، بزرگ‌ترین بازار قدیمی و سنتی جهان است که بالغ بر سه‌هزار واحد اقامتی را در خود جای داده است. در تور استانبول نوروز 98 از این شهر رویایی دیدن کنید.
آژانس مسافرتی مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!

کد N2025162