آفتاب

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما

همین الان دست از خرید بلیط هواپیما بکشید! لازم نیست الان خرید خود را انجام دهید.

همین الان دست از خرید بلیط هواپیما بکشید! لازم نیست الان خرید خود را انجام دهید. خرید بلیط هواپیما باید در زمان مناسب خود انجام شود تا بتوانید بهترین و به صرفه ترین خرید را انجام دهید. پس صبر کنید، مطلب زیر را مطالعه کنید و سپس با استفاده از سامانه خرید بلیط سپهر سیر خرید خود را انجام دهید.

اگر زمان خاص و مشخصی برای خرید بلیط هواپیما مد نظر ندارید، بهتر است با استفاده از برخی نکات، بهترین زمان برای خرید بلیط را انتخاب کنید. در این صورت است که می توانید به صرفه ترین بلیط هواپیما را متناسب با شرایط خود، خریداری نمایید. سایت سپهر سیر نیز در یک خرید مطمئن و به صرفه، گام به گام همراه شما خواهد بود.
تعادل زمانی را رعایت کنید

برخی افراد در همان زمان ابتدایی ارائه بلیط هواپیما توسط شرکت های هواپیمایی یا آژانس ها، خرید خود را انجام می دهند. برخی دیگر نیز خرید بلیط را به ساعات و حتی دقایق آخر موکول می کنند. هر دو این رفتار اشتباه است! سعی کنید تعادل را حفظ کنید و در زمان مناسب اقدام به خرید بلیط کنید. چه عجله و چه خونسردی، هر دو باعث می شوند تا شما خرید مناسبی نداشته باشید.
اصولا پس از ارائه بلیط هواپیما، قیمت آن در میزان حداکثری قرار دارد. در زمان هایی که اوج مسافرت نباشد، به مرور زمان این قیمت کاهش پیدا می کند. البته ابن بدان معنا نیست که خرید بلیط هواپیما را به آخرین لحظات موکول کنید. کافی است مدت کوتاهی پس از مشخص شدن زمان پرواز، به سایت سپهرسیر مراجعه کرده و خرید خود را از این طریق انجام دهید.


تقویم را بررسی کنید
مناسبت های مختلف، قیمت بلیط هواپیما را تغییر می دهند. بهتر است قبل از اینکه اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید، حتما نگاهی کوتاه به تقویم بیاندازید. اگر زمانی که برای سفر انتخاب کرده اید در مناسبت های خاص و یا در تعطیلات است، مطمئن باشید که قیمت بلیط کاهش پیدا نخواهد کرد. بهتر است خیلی زود خرید خود را انجام دهید.

در صورتی که سفر شما ضرورتی ندارد، می توانید به تقویم سپهرسیر نگاهی انداخته و قیمت بلیط در تاریخ های قبل و بعد از تعطیلات را بررسی کنید. اصولا پس از تعطیلات ممکن است قیمت برخی بلیط ها افت محسوسی نشان دهد. می توانید از این موقعیت برای خرید بلیط استفاده کرده و خریدی ارزان تر داشته باشید.

اواسط هفته را دریابید
در صورتی که الزامی برای خرید هواپیما در یک روز خاص ندارید، بهتر است خرید خود را به اواسط هفته منتقل کنید. تجربه ثابت کرده با توجه به اینکه حجم مسافرت در اواسط هفته کاهش پیدا می کند، متناسب با این کاهش حجم سفر، شاهد کاهش قیمت بلیط هواپیما نیز هستیم. اگر به سایت مراجعه کنید و گشتی در روزهای هفته بزنید، متوجه اختلاف قیمت بین روزهای هفته خواهید شد. قیمت اکثر پروازها در بین روزهای چهارشنبه تا شنبه به حداکثر میزان خود می رسد.

اگر می خواهید سفر ارزان با هواپیما داشته باشید باید سعی کنید برنامه ریزی سفر خود را به گونه ای تنظیم کنید که پروازتان در اواسط هفته باشد. در این صورت در هزینه های شما صرفه جویی بسیار خوبی خواهد شد. البته در مواقعی که در اوج سفرهای هوایی قرار داریم، اصولا تفاوت قیمتی بین اول و وسط و آخر هفته وجود ندارد. در این شرایط بلیط هواپیما خیلی زودتر از موعد خود به فروش می رود و به همین علت کاهش قیمت وجود ندارد.

سحرخیز باشید

اگر بخواهیم بهترین ساعات برای خرید بلیط هواپیما را مشخص کنیم، قطعا به صبح زود خواهیم رسید. اصولا بلیط هایی که مربوط به صبح زود هستند طرفداران کمتری دارند و در نتیجه قیمت بلیط صبح کمتر از ساعات دیگر به ویژه شب است. اگر می توانید پرواز خود را برای صبح تنظیم کنید تا در هزینه خرید بلیط صرفه جویی نمایید. کافی است سری به سایت سپهرسیر بزنید و تفاوت قیمت ساعات مختلف یک روز را با هم مقایسه کنید.
البته در تنظیم زمان خود به این نکته توجه کنید که پروازهای صبح عموما با تاخیر همراه هستند. البته چنین تاخیرهایی عموما خیلی کوتاه بوده و سریعا پرواز انجام می شود. همین کم بودن متقاضی برای پرواز صبح و خواب ماندن بسیاری از افراد، باعث می شود تا بسیاری از پروازهای صبح با تاخیر انجام شود. یکی از مهمترین دلایل تاخیر در پرواز، عوامل انسانی هستند که در صبح بیشتر خود را نمایان می سازند.احتیاط کنید

با تمام مواردی که گفته شد، اگر قصد دارید در یک زمان مشخص بلیط خریداری کنید، احتیاط کنید و تا جای ممکن سریعتر خرید خود را انجام دهید. استفاده از سامانه سپهرسیر کمک می کند تا شما انتخاب مناسب تر و خریدی به صرفه تر داشته باشید. با بررسی موارد مختلف سعی کنید بهترین خرید را در زمانی که می خواهید انجام دهید. در این زمینه می توانید به صورت مداوم بلیط ها را مورد بررسی قرار دهید تا زمان مناسب برای خرید بلیط را خیلی زود انتخاب کنید.

خرید کنید
اگر تمامی نکات گفته شده را مورد توجه قرار داده اید، می توانید برای خرید بلیط هواپیما به سایت sepehr.in مراجعه کنید. در کنار تمامی این پارامترها، این سایت سعی می کند تا بهترین و به صرفه ترین زمان برای سفر را به شما نشان دهد. خرید از این سامانه، به شما کمک می کند تا با خیالی راحت و با توجه به پارامترهایی که برای خرید بلیط در نظر گرفته اید، ارزان ترین بلیط هواپیما متناسب با شرایط خود را خریداری کنید.

شاید چند دقیقه دیگر دیر باشد؛ حالا که تمامی نکات برای انتخاب بهترین زمان خرید بلیط را دانسته اید، با مراجعه به سایت سپهر سیر خرید خود را نهایی کنید.
کد N2001397

وبگردی