معرفی سیاست نسل سوم آموزش؛ تبدیل علم به فناوری و ثروت

آموزش طراحی لباس, طراحی لباس, آموزش گریم, آموزش عکاسی, مرکز آموزش خانه صنعت و معدن

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن در راستای نیاز جامعه درمشاغل زود بازده و بازارهای مختلف به نیروی کار توانمند و با توجه به علاقه و نیاز نسل جوان به آموزش کاربردی و استفاده از دانش در بازارکار از سال ۸۶ اقدام به تعریف دوره‌های آموزشی با سیاست اجرایی و جامع کرده است.

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن در راستای نیاز جامعه درمشاغل زود بازده و بازارهای مختلف به نیروی کار توانمند و با توجه به علاقه و نیاز نسل جوان به آموزش کاربردی و استفاده از دانش در بازارکار از سال ۸۶ اقدام به تعریف دوره‌های آموزشی  با سیاست اجرایی و جامع کرده است.

شیوه برگزاری دوره‌های آموزشی در این رشته‌ها به گونه‌ای است که فرد علاقه‌مند بدون هیچ دانش یا تجربه قبلی و صرفا به علت علاقه وارد دوره‌های آموزشی شده و بعد از آموزش در رشته مورد علاقه خود به عنوان نیروی ماهر توان فعالیت اجرایی در رشته مزبور را خواهد داشت.

لیست دوره‌های آموزشی جامع
آموزش عکاسی

یک عکس خوب تلفیقی از چند هنر و مهارت است.اولین هنر عکاس هنر خوب دیدن است.در واقع مانند همه هنرمندان که با آثار خود سعی در ایجاد دریچه ای از بیرون به تصورات مغز خود را دارند عکاس تمام تلاشش این است که احساس متفاوت خود به محیط پیرامون را از طریق یک عکس و بدون کلام  و در عرض چند صدم ثانیه به مخاطبین عکس های خود منعکس کند.

نگاه عکاس با نگاه افراد دیگر متفاوت است و دنیا را در قاب تصور می کند.
آنچه بعد از نگاه درست و ترکیب بندی شما به عنوان عکاس به آن احتیاج خواهید داشت توان استفاده از دوربین و تطبیق آن با تصویری است که قصد منعکس کردن آن را دارید.

عکاس باید تسلط کافی را برای تنظیم دوربین نسبت به سوژه ذهنی خود داشته باشد.
بنابراین شما برای آموزش عکاسی نیاز به هنر دیدن در کنار مهارت استفاده از دوربین عکاسی را خواهید داشت.

دوره آموزش عکاسی دوره‌ای ۷ ماهه و متشکل از کارگاه‌های اجرایی آموزشی و اردوهای آموزش عکاسی است که افراد علاقه‌مند وابسته به سطح و نیاز خود یا حتی بدون دانش قبلی وارد دوره‌های آموزشی شده و  بعد از اتمام دوره می‌توانند در شاخه‌های مشغول به فعالیت شوند:
عکاسی مدلینگ – عکاسی صنعتی – عکاسی پرتره – عکاسی تبلیغاتی – عکاسی معماری – عکاسی طبیعت و ...آموزش طراحی لباس

طراحی لباس حرفه ای میان رشته ای و ترکیب هنر و صنعت است.بعد هنری طراحان لباس در قالب تفکر هنرمندانه ایشان در تجسم و تخیل طرح های متنوع و پاسخگوی نیاز بازار هدف و بعد صنعتی این حرفه در آنالیز اقتصادی تولید لباس در سطح  تک سفارشی یا تولید انبوه است.

زمینه فعالیت طراحان لباس

در کشور های توسعه یافته در بخش تولید و صادرات پوشاک توجه ویژه ای به پرورش طراحان لباس میگردد به دلیل اینکه در صنعت تولید لباس،طراحان نقش ارتباطی و میانجی اصلی را بازی می کنند.

مهارت های مورد نیاز طراحی لباس

در تولید لباس مسئولیت اجرا و دوخت به عهده خیاط و مسئولیت تحلیل بازار(نوع نیاز مشتریان پوشاک)و ایده پردازی طرح لباس و البته نظارت و مدیریت عملکرد خیاط به عهده طراح لباس است.بنابراین طراح  لباس باید علاوه بر کشیدن طرح و خلاقیت فکری توانایی تحلیل بازار و شناخت نیاز مشتری های پوشاک و دانش راهبری تیم اجرای لباس را به عنوان زیر مجموعه خود داشته باشد.
گفتنی برای فعالیت در حرفه طراحی لباس بر خلاف تصور عموم نیازی به دانش خیاطی نیست و طراح لباس میتواند به صورت اختیاری این حرفه را یاد بگیرد.

دوره آموزش طراحی لباس دوره‌ای حدودا ۸ ماهه و برای علاقه‌مندان به حوزه مد و لباس تدارک دیده شده است. افراد علاقه‌مند به حرفه طراحی لباس می‌توانند بدون داشتن دانش قبلی آموزش‌های این  دوره را گذرانده و بعد از اتمام سرفصل‌ها وارد بازار‌کار این حرفه شوند.آموزش گریم

صورت همه انسان ها در حالت ایده آل برای زیبایی حد اکثری  باید دارای یک سری تناسبات مشخص باشد و هر کس نسبت به ویژگی های شخصی ممکن است در این کارگاه دانشپذیران با شناخت اجزای صورت و تناسبات آن قادر خواهند بود ایرادات چهره افرادی که به ایشان برای میکاپ مراجعه می کنند درک کنند و تحلیل کنند که این شخص نسبت به موقعیتی که بناست در آن قرار بگیرد چه استراتژی آرایشی را باید برای آن در نظر گرفت
دوره آموزش گریم  یا میکاپ آرتیست متشکل از ۷ کارگاه آموزشی است که از کارگاه شناسایی آناتومی و ایرادات چهره آغاز و با کارگاه گریم تکنیکال به اتمام می‌رسد. علاقه‌مندان به حرفه پررونق گریم و میکاپ می‌توانند بدون دانش قبلی از آموزش‌های این بخش استفاده و بازار کارحرفه‌ای این رشته را دنبال کنند.
منبع : ماهان مارکتینگ

طراحی سایت ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات در گوگل ، دیجیتال مارکتینگ
کد N1982554