تکلیف تروریست های اهواز چه شد

حمله تروریستی, اهواز, رژه نیروهای مسلح, تیراندازی,سردار شاهوار پور, فرمانده سپاه خوزستان,تعقیب, تروریست های تحت تعقیب, سیاسی

جدا از عکس ها و فیلم هایی که همراه با این خبر راهی فضای مجازی شد اخبار ضد و نقیضی هم توسط خبرگزاری ها و سایت های خبری مختلف منتشر شد

صبح امروز خبر حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز به سرعت منتشر شد. جدا از عکس ها و فیلم هایی که همراه با این خبر راهی فضای مجازی شد اخبار ضد و نقیضی هم توسط خبرگزاری ها و سایت های خبری مختلف منتشر شد.

انتخاب نوشت: حسین زاده معاون سیاسی استاندار خوزستان اعلام کرد: در جریان حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز  8  تا 9 نفر از نیروهای نظامی شهید شدند و بیش از  20 نفر مجروح شده‌اند که حال مجروحان وخیم گزارش شده است.

وی ادامه داد: تروریست ها 4 نفر بوده اند که 2 نفر کشته و 2 نفر دستگیر شده اند.

اما تسنیم در مورد حمله کنندگان نوشت: تروریست‌ها موفق نشده‌اند که وارد مراسم رژه شوند و صرفا از فاصله دور بسوی مراسم و یگان‌های رژه رونده شلیک کرده‌اند.

اخبار اولیه حاکی از این است که تروریست‌ها جایگاه محل سخنرانی و یگان‌های رژه رونده سپاه را هدف قرار داده‌اند و آمار اولیه از زخمی شدن تعدادی از نیروهای رژه رونده سپاه در این مراسم حکایت دارد.

تیم تروریستی پس از تیراندازی به سوی مراسم رژه از محل گریخته‌اند و در حال حاضر نیروهای امنیتی در تعقیب آنها هستند.

این ضد و نقیض گویی ها در چنین شرایطی شبهات فراوانی را برای کسانی که این اخبار را دنبال می کنند به وجود می آورد.


کد N1963226