افتتاح خانه استارت‌آپ گردشگری در یکی از خانه‌های تاریخی تهران

میراث فرهنگی و گردشگری,صنعت,فیلترینگ,گردشگری,افتتاح خانه استارت‌آپ گردشگری در یکی از خانه‌های تاریخی تهران ,محمدثابت اقلیدی,مدیرکل نظارت و ارزشیابی گردشگری سازمان میراث فرهنگی,استارت‌آپ گردشگری

محمدثابت اقلیدی می‌گوید برای اولین بار ۵۰ میلیارد تومان برای حمایت از استارتاپ‌ها در برنامه سازمان میراث فرهنگی قرار گرفته و به‌زودی خانه استارت‌آپ گردشگری افتتاح می‌شود.

 محمدثابت اقلیدی (مدیرکل نظارت و ارزشیابی گردشگری سازمان میراث فرهنگی) به خبرنگار ایلنا گفت: برای اولین بار ۵۰ میلیارد تومان برای حمایت از استارتاپ‌ها در برنامه سازمان میراث فرهنگی قرار گرفته و همچنین به‌زودی خانه استارت‌آپ گردشگری را افتتاح خواهیم کرد.

وی افزود: خانه استارت‌آپ گردشگری یکی از خانه‌های تاریخی شهر تهران است که در حال حاضر با مشارکت پژوهشگاه میراث‌فرهنگی‌و‌گردشگری زیرساخت‌های آن فراهم شده و در مرحله تجهیز به سر می‌برد.

مدیرکل نظارت و ارزشیابی گردشگری سازمان میراث فرهنگی همچنین در پاسخ به این سوال که بالاخره چه‌کسی استارت‌آپ‌های گردشگری را فیلتر کرده است، بیان کرد: تا به حال درباره این موضوع گزارشی به‌دست ما نرسیده است اما باید بگوییم که به‌دنبال این هستیم که هر استارت‌آپ، شرکت حقیقی و حقوقی که فیلتر شده و از ما مجوز دارد را رفع فیلتر کنیم.

وی با بیان اینکه محدودیتی برای فعالیت‌ استارت‌آپ‌های گردشگری قائل نیست، گفت: در حال رفع اقداماتی هستیم که مشکلات را حل کنیم چراکه ما معتقدیم استارت‌آپ‌ها موجب رونق کسب و کارهای گردشگری می‌شوند و توسعه صنعت را در پی دارند. به‌علاوه این موضوع می‌خواهیم حتی خارج از نوبت برای استارت‌آپ‌هایی که خلاق هستند و تا‌به‌حال فعالیت‌های خوبی را در این حوزه انجام داده‌اند؛ مجوز بگیریم.

کد N1961711