طغیان روزبه چشمی علیه اتهام مدیرعامل سابق استقلال

فوتبال,استقلال,روزبه چشمی,رضا افتخاری

هافبک ملی پوش استقلال نسبت به صحبت‌ها و ادعای مدیرعامل مستعفی این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، رضا افتخاری در آخرین مصاحبه خود مدعی شده بود تلاش های او برای جلب رضایت بازیکنان این باشگاه با توجه به ارقام درخواستی آنها بی نتیجه ماند تا هواداران علیه او موضع گیری کنند. در این ارتباط او با نام بردن از روزبه چشمی و درخواست 4 میلیاردی این بازیکن برای تمدید قرارداد نوک انتقادات خود را متوجه این بازیکن کرد.

دقایقی بعد اما روزبه چشمی نسبت به این ادعا واکنش نشان داد و مدیرعامل سابق باشگاه را متهم به دروغ گویی کرد: 

من ۳ ساله در خدمت استقلال هستم و در تمام این مدت از اولین قرار دادم تا آخرین جلسه ای که در روز شنبه با آقای مدیر عامل وقت باشگاه داشتم هیچگاه حتی یک بار از طرف این جانب راجب مبلغ قرارداد صحبتی نکردم و شاهدان این موضوع آقایان ملکی و توفیقی و کریمی مدیر برنامه بنده گواه این مورد هستند و واقعا متاسفم برای باشگاه بزرگ استقلال و هواداران این تیم و خودم که اینگونه افراد بعد از عزل شدن خود از سمتشان برای پوشش دادن ضعف ها و بی کفایتی های خود با چنین دوروغ هایی من را در مقابل شما هواداران قرار میدهند.

آقای مدیر عامل سابق فراموش نکنید که من یک نیم فصل به خاطره شاهکار شما در مدیریت مجبور به خانه نشینی شدم ....اقای افتخاری با مظلوم نمایی و دوروغ گفتن به مردم نمیتوانید بلاهایی که در زمان مدیریت شما سر باشگاه بزرگ استقلال آمد سرپوش بزارید. فکر میکنم مردم و خدا بهترین قاضی در رابطه با عملکرد من و شما در باشگاه استقلال هستند

 

کد N1914787