وقتی توفیقی از عدم حضور استقلال در سوپرجام خبر داد (ویدیو)

فوتبال,استقلال تهران,پندار توفیقی,سوپرجام ایران

سخنگوی هیات مدیره استقلال پیش از این رسماً اعلام کرده بود استقلال در تاریخ 29 تیر در سوپرجام به میدان نخواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بحث سورپرجام و انصراف استقلال از این دیدار که منجر شد نتیجه بازی 3-0 به سود پرسپولیس اعلام شود با اعتراض گسترده عوامل و هواداران باشگاه آبی‌پوش تهرانی همراه بوده و عقیده داشتند حکم سازمان لیگ در مورد نتیجه بازی عادلانه نبوده است.

مسئولان سازمان لیگ از طرفی عقیده داشتند استقلال تلویحاً اعلام کرده در تاریخ مقرر نمی‌تواند برابر پرسپولیس به میدان برود و با توجه به عدم امکان تعویق بازی به زمانی دیگر، این موضوع به منزله انصراف استقلال از سوپرجام برداشت شده و منجر به صدور حکمی شد که روز گذشته همه از آن مطلع شدند.

از طرف دیگر باشگاه استقلال مدعی است هیچ انصرافی درکار نبوده و آنها فقط تقاضای تعویق زمان بازی را داشتند. برخی از اهالی فوتبال و هواداران این تیم هم عقیده دارند وقتی انصراف رسمی در کار نیست باید بازی برگزار شده و در صورت عدم حضور یکی از دو تیم در بازی نتیجه 3-0 اعلام شود.

این کش‌مکش‌ها همچنان ادامه دارد ولی ویدیویی از صحبت‌های پندار توفیقی، عضو هیات مدیره استقلال در مصاحبه‌ تلویزیونی وی که روز 22 تیر انجام شده نشان می‌دهد استقلال قصد حضور در سورپرجام در موعد مقرر را نداشته و طبق برنامه‌ریزی این تیم، آبی‌پوشان در تاریخ اعلام شده در اردوی خارج از کشور هستند. صحبت‌هایی که می‌تواند برای اعلام حکم سازمان لیگ قابل استناد باشد.

حجم ویدئو: 3.10M| زمان ویدئو: 00:00:33
دانلود فایل ویدئویی
کد N1914294