مدل جدید سوناتا 2018 +عکس

سوناتا, سوناتا 2018, سوناتا جدید, سوناتا هیوندای, هیوندای سوناتا, جدیدترین سوناتا, سوناتا جدید 2018

مدل جدید سوناتا 2018 | اولین تحول محسوس فضای داخلی از فرمان شروع می‌شود. فرمان در سوناتاهای جدید سه پر شده است و روی آن شاهد طیف وسیعی از دکمه‌ها برای کنترل...

بیشتر بخوانید : مدل جدید اینفینیتی...
بیشتر بخوانید : جدید ترین مدل آلفا رومئو...
بیشتر بخوانید : مقایسه کوییک سایپا با ساینا...
، نمایشگاه‌های خودرویی در شیکاگو در هفته جاری فروش سوناتاهای هیبریدی جدید و ارتقا یافته 2018 را آغاز خواهند کرد. این خودرو در 8 نوامبر سال گذشته به عنوان یک سدان بزرگ در نمایشگاه خودرویی نیویورک معرفی شد.هیوندایی برای حفظ اصالت خود بسیاری از ویژگی‌های سوناتاهای قبلی را حفظ کرده است، اما در سوناتاهای جدید شاهد نمای روبه‌رویی اسپورت‌تر و جلوپنجره بزرگتر و چراغ‌های نمای عقب جدید هستیم.
خودرو روی چرخ‌های جدید سوار شده و دکمه باز کننده محفظه بار نیز به شکل و شمایل نشان هیوندایی درآمده و بزرگتر شده است.اما هیوندایی به تغییرات ظاهری در فضای خارجی کفایت نکرده است و تحولات خودرو به فضای درونی کشانده است. اولین تحول محسوس فضای داخلی از فرمان شروع می‌شود. فرمان در سوناتاهای جدید سه پر شده است و روی آن شاهد طیف وسیعی از دکمه‌ها برای کنترل سامانه‌های اطلاعات و سرگرمی هستیم. سامانه اطلاعات و سرگرمی خودرو نیز با قابلیت ناوبری در این خودرو ارائه می‌شود و قابلیت بهبود و ارتقاء دارد.در خصوص فناوری‌ها باید گفت سوناتا هیبریدی‌های جدید در نسخه استاندارد به سامانه شناساگر نقاط کور و سامانه شناساگر حرکت از عقب مجهز است. اما وجود سامانه‌هایی مانند هشداردهنده خروج از خطوط و نگه‌دارنده بین خط روی سوناتای 2018، سامانه‌های جدیدی برای این خط تولیدی به شمار می‌آیند.
صحبتی در خصوص استفاده از سامانه مولد نیروی جدید در خودرو وجود ندارد. اما مدل فعلی به یک موتور 2 لیتری و 4 سیلندر، یک موتور الکتریکی و باتری‌های 270 ولتی لیتیومی مجهز است. دو موتور موجود روی این سدان در مجموع قادر به تولید توانی حدود 193 اسب‌بخار هستند.
هیوندایی در کنار معرفی سوناتای جدید قصد دارد خودروهای جدید هیبریدی دیگری را به بازاهای جهانی معرفی کنند و در حال به روزرسانی برخی از خودروهای معمول خود است.
کد N1823350