تجاوز در اسلام آباد ارومیه خشم مردم را برانگیخت

تجاوز به دختر 12 ساله در ارومیه +عکس | خشم مردم از تجاوز سرایدار به دختر دانش آموز +عکس

تجاوز, تجاوز جنسی, تجاوز به دختر, تجاوز به دختر دانش آموز, تجاوز به دختر 12 ساله, تجاوز سرایدار, تجاوز سرایدار مدرسه, تجاوز سرایدار به دختر دانش آموز, تجاوز سرابدار به دانش آموز, تجاوز سرایدار به دختر 12 ساله, تجاوز ارومیه, تجاوز در ارومیه, اسلام آباد ارومیه, اسلام آباد, تجاوز در اسلام آباد, تجاوز به دختر دانش آموز در ارومیه, تجاوز به دختر در ارومیه, تجاوز اسلام آباد, ماجرای تجاوز ارومیه, عکس تجاوز, تجاوز جنسی, کودک آزاری, تجاوز به کودک, عکس تجاوز به دختر دانش آموز, عکس تجاوز به دختر 12 ساله,

تجاوز به دختر 12 ساله در ارومیه +عکس | تجاوز به دختر دانش آموز 12 ساله در زوستای اسلام آباد ارومیه خشم مردم این منطقه را برانگیخت. مردم خشمگین از ماجرای تجاوز سرایدار مدرسه به دختر دانش آموز، به مدرسه حمله ور شدند تا انتقام دختر 12 ساله را از سرایدار متجاوز مدرسه بگیرند. مردم با حمله به این محل خواستار محاکمه و مجازات عامل تجاوز به دختر دانش آموز شدند...

بیشتر بخوانید: اخبار تجاوز و قتل اهورا .
بیشتر بخوانید: اخبار خودکشی دو دختر اصفهانی  .
تصاویری در شبکه های مجازی منتشر شده است که  حاکی از حمله اهالی یک روستا به مدرسه دخترانه را دارد که در خبرهای مربوط به آن نوشته شده که خانواده های دانش آموزان به یک مدرسه دخترانه حمله کرده اند به دلیل اینکه سرایدار این مدرسه به یکی از دانش اموز کلاس ششم تجاوز نموده است.
اروم نیوز نوشت: این اتفاق در یک مدرسه دخترانه در روستای اسلام آباد شهرستان ارومیه رخ داده و مردم روستا به مدرسه یورش برده و با معلمین و مسئولان مدرسه درگیر شده اند.
در تصاویر منتشر شده وضعیت درگیری شدید به نظر میرسد چرا که یک خودرو واژگونی شده دیده میشود که مردم در حال شکستن شیشه های آن هستند.
به لطف ظهور شبکه های اجتماعی هر اتفاقی درجای جای ایران و حتی در دور افتاده ترین روستاها رخ دهد به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود و مسئولان را از این اتفاق باخبر میکنند.
خبرهای کودک آزاری نسبت به خبرها و حوادث دیگر بیشتر در شبکه های اجتماعی منتشر میشوند و خانواده ها باید بیشتر از فرزندان خود مراقبت نمایند و از همه مهمتر اموزش های لازم و مهم را به کودکان خود درباره حفاظت از خود در هنگام آزار جنسی ارائه کنند که کودکان در موقع این چنینی شروع به داد و فریاد کنند و دیگران را با خبر کنند.


کد N1782647