«نسل کشی میانمار» | مسلمانان میانمار سوزانده می شوند؛ رهبر میانمار کجاست؟ +عکس

میانمار, کشتار میانمار, مسلمانان میانمار, کشتار مسلمانان میانمار, عکس کشتار مسلمانان میانمار, تصاویر کشتار مسلمانان میانمار, نسل کشی میانمار, کشور میانمار, قتل عام میانمار, جنایات میانمار, اخبار میانمار, نسل کشی مسلمانان میانمار, عکس نسل کشی میانمار, تصاویر نسل کشی میانمار, عکس جنایات میانمار, میانمار کجاست, رهبر میانمار, مردم میانمار, مسلمان میانمار,

«نسل کشی میانمار» | در حالی که قتل عام و نسل کشی مسلمان میانمار ادامه دارد، و مردم میانمار، بی گناه در آتش تعصب بوداییان افراطی و ارتش میانمار سوزانده می شوند؛ رهبر میانمار آنگ سان سوچی کشتار مسلمانان میانمار را تکذیب می کند! رهبر میانمار، اخبار نسل کشی مسلمانان را اغراق آمیز توصیف می کند!


بیشتر بخوانید: علت کشتار مسلمانان میانمار چیست؟

رهبر ملی میانمار با تکذیب آن چه علیه مسلمانان روهینگیا در حال وقوع است، اخبار منتشر شده را اغراق‌آمیز توصیف کرد.

ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس نوشت: «آنگ سان‌ سوچی» رهبر ملی میانمار که در قبال جنایات نیروهای نظامی و بودائیان میانماری علیه مسلمانان روهینگیا سکوت کرده بود، اعلام کرد: «اخبار منتشر شده درباره وضعیت مسلمانان روهینگیا اغراق‌آمیز است».

وی در گفت‌وگوی تلفنی با «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه افزود که دولت میانمار از تمامی مردم کشورش حتی ساکنان ایالت راخین حمایت می‌کند.

سوچی افزود که چنین اخباری که در رسانه‌ها منتشر شده صحت نداشته و این اطلاعات غلط باعث به وجود آمدن تمایلات تروریستی می‌شود.

وی با اشاره به موضع‌گیری توئیتری معاون نخست‌وزیر ترکیه در قبال جنایات نظامیان و بودائیان میانمار علیه مسلمانان روهینگیا، وی را قربانی همین اخبار نادرست خواند.

این اظهارات سوچی در حالی صورت می‌گیرد که سازمان ملل با انتشار گزارشی از آواره شدن بیش از ۱۲۰ هزار مسلمان روهینگیا در دو هفته اخیر و در پی خشونت‌های نظامیان میانماری خبر داده بود.

دید‌بان حقوق بشر نیز با استناد به تصاویر ماهواره‌ای اعلام کرده‌ است که دست کم در ۱۰ منطقه از ایالت راخین روستاها و محل سکونت مسلمانان به آتش کشیده شده و نابود شده است.
کد N1762060