آزاده نامداری درباره پناهندگی چه گفت؟ | واکنش به شایعه پناهنده شدن پس از انتشار عکس بی حجاب!

آزاده نامداری, عکس آزاده نامداری, عکس بی حجاب آزاده نامداری, آزاده نامداری در سوئیس, تصاویر آزاده نامداری, فیلم آزاده نامداری, فیلم آزاده نامداری در سوئیس, عکسهای آزاده نامداری, حریم خصوصی آزاده نامداری, آخرین اخبار آزاده نامداری, خبر جدید آزاده نامداری, حجاب آزاده نامداری, پناهندگی آزاده نامداری, ازاده نامداری, آزاده نامداری پناهنده می شود, بازگشت آزاده نامداری, آزاده نامداری مهاجرت, آزاده نامداری پناهنده, واکنش آزاده نامداری به شایعه پناهندگی, آزاده نامداری درباره پناهدگی چه گفت, ازاده نامداری

پناهندگی آزاده نامداری خبری بود که روز گذشته در فضای مجازی منتشر شد! عده ای به نقل از یک روزنامه سوئدی (که معلوم شد آلمانی است!) نوشته بودند که آزاده نامداری پناهنده می شود، به خاطر انتشار عکس های بی حجابش در سوئیس! آزاده نامداری اما به شایعات پناهندگی اش واکنش نشان داد. آزاده نامداری گفت: «پناهندگی برای چه...»

بیشتر بخوانید: آزاده نامداری پناهنده می شود؟


بیشتر بخوانید: حجاب آزاده نامداری و واکنش بازیگر زن

پس از انتشار تصاویر آزاده نامداری شایعانی مبنی بر پناهندگی مجری سابق تلویزیون در فضای مجازی و بین کاربران شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

در یکی از این شایعات به نقل از یک روزنامه سوییسی عنوان شده است که مجری تلویزیون ایران از دولت سوئد تقاضای پناهندگی کرده است.

همچنین برخی دیگر از سایت های خبری به نقل از یکی از بازیگران فراری سابق نوشتند که وی چنین درخواستی را مطرح کرده است.

آزاده نامداری، شایعه پناهندگی اش را تکذیب کرد

پس از این شایعات، آزاده نامداری در گفت و گو با کانال فارس این ادعا را رد کرد.

این مجری تلویزیون گفت: من کسی نیستم که آب و خاک خودم را بفروشم، من می دانم چه کسانی سود می برند از این که بخواهند بنده را تخریب کنند و دلشان بخواهد شرایط کشور را طوری نشان بدهند که من از برگشتن بترسم.

وی افزود: پناهندگی برای چه؟ مگر مرا از کشورم بیرون انداخته اند که بخواهم پناهنده یک کشور غریبه بشوم؟

نامداری در ادامه تاکید کرد: تحت هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی من چنین کاری نمی کنم و اگر در کشور خودم بخواهند بدترین حرفها را هم به من بزنند من باز هم برمی گردم چون ایران کشور من است و من دغدغه دارم. برای کشورم عمر گذاشتم و باز هم میگذارم.

وی افزود: تحت هیچ شرایطی حتی اگر سرم را زیر گیوتین هم بگذارند من پناهندگی هیچ کشوری را نخواهم گرفت.