شلیک موشک ایران به داعش | جزئیات تلفات داعش در حمله موشکی: تاکنون 50 فرمانده و کادر

حمله موشکی ایران به داعش, جزئیات تلفات داعش, جزئیات جدید, جزئیات حمله موشکی ایران به داعش, جزئیات شلیک موشک ایران به داعش, چند داعشی کشته شدند, ابوبکر البغدادی, داماد ابوبکر البغدادی, موشک ایران به داعش, شلیک موشکی ایران به داعش, جزئیات جدید, تلفات داعش, تلفات داعش در حمله موشکی ایران,

تلفات داعش در اثر حمله موشکی ایران رو به افزایش است. شلیک موشک ایران به داعش، تا کنون 50 تن از فرماندهان داعش را به هلاکت رسانده. نام هایی چون ابوعاصم اللیبی و عبدالقادر الفرانی، سعد الحسینی و الشیشانی داماد ابوبکر بغدادی در میان کشته شدگان حمله موشکی ایران به داعش به چشم می خورد.

نام هایی چون ابوعاصم اللیبی و عبدالقادر الفرانی، سعد الحسینی و الشیشانی داماد ابوبکر بغدادی در میان کشته شدگان حمله موشکی ایران به داعش به چشم می خورد.
شبکه المیادین به نقل از یک مقام ایرانی از برخورد مستقیم یک موشک سپاه پاسداران به مقر فرماندهی داعش در دیرالزور خبر داده است.
به گزارش آفتاب به نقل از میزان؛ در خبری که شبکه المیادین به نقل از یک مقام ایرانی منتشر شده است آمده: یکی از موشک‌های شلیک شده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که شب گذشته از داخل مرزهای ایران به سمت دیرالزور شده مستقیما به مقر فرماندهی داعش در منطقه المیادین اصابت کرده است.
بنا بر این گزارش؛ تاکنون دستکم 50 تن از فرماندهان و کادر داعش به هلاکت رسیده اند.
المیادین در ادامه خبر خود اورده است: 6 تن از فرماندهان لیبیایی داعش در این حمله به هلاکت رسیده اند.
المیادین در انتها آورده است: در بین فرماندهان داعشی به هلاکت رسیده نام ابوعاصم اللیبی و عبدالقادر الفرانی ملقب به ابوحارث به چشم می خورد.
کد N1718467