آفتاب

اعضای کنسرسیوم بانکی شرکت پدیده، به تعهد خود عمل کردند

اعضای کنسرسیوم بانکی شرکت پدیده، به تعهد خود عمل کردند

رییس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده از اقدام مثبت اعضای کنسرسیوم بانکی ویژه شرکت پدیده، برای واریز حدوداً ٢٠ درصد از قدرالسهم معین و ابلاغی خبر داد.

به گزارش ایلنا ،  بابک دین‌ پرست با اعلام این خبر گفت : همانگونه که قبلا نیز اعلام شده بود، پس از آن‌که بانک‌های صادرات، تجارت و ملت، مجموعاً نسبت به پرداخت مبلغ ٥٣٠ میلیارد ریال به حساب ویژه سندیکا اقدام نموده بودند، طی روزهای اخیر دو بانک سپه و شهر نیز با تخصیص مجموعاً ٢٠٠ میلیارد ریال، موجودی حساب مذکور را به ٧٣٠ میلیارد ریال ارتقا دادند.

او ادامه داد: با واریز مبلغ ٢٢٠ میلیارد ریال از قدرالسهم بانک ملی ایران، اکنون مجموع تسهیلات پرداختی از سوی کنسرسیوم بانکی به شرکت پدیده، به رقم ٩٥٠ میلیارد ریال رسیده است.

رییس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده در پایان اظهار امیدواری کرد که با توجه به تخصیص حدوداً ٢٠ درصد از مبلغ ٥ هزار میلیارد ریال تسهیلات مصوب و فراهم شدن اعتبار مورد نیاز برای فعالیت پرشتاب شرکت پدیده، هیات مدیره شرکت پدیده نیز با تلاش بیش از پیش و استمرار حمایت های ستاد تدبیر استان خراسان رضوی، هرچه سریعتر، عملیات اجرایی تکمیل پروژه های ناتمام شرکت را آغاز نمایند.

کد N1713782

وبگردی