آفتاب

شروع مجدد فعالیت پروژه‌های پدیده شاندیز/ ۱۶ خرداد برگزاری مناقصه پروژه‌ها

شروع مجدد فعالیت پروژه‌های پدیده شاندیز/ ۱۶ خرداد برگزاری مناقصه پروژه‌ها

معاون وزیر کشور از شروع مجدد فعالیت پروژه‌های پدیده‌شاندیز خبر داد و گفت: مناقصه پروژه‌های شرکت پدیده ۱۶ خرداد امسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، بابک دین‌پرست اظهار داشت: اعضای هیات‌مدیره شرکت پدیده در جلسه هماهنگی امروز - چهارشنبه-اعلام کردند، آئین مناقصه برای تعیین پیمانکاران مورد نیاز برای آغاز عملیات اجرایی پروژه های نیمه تمام این شرکت در تاریخ ۱۶ خرداد امسال اجرا می شود.

وی در جلسه کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده، درباره آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های شرکت پدیده تصریح کرد: طبق مصوبات جلسه ۱۳ اردیبهشت ماه سال‌جاری در مشهد، مقرر بود شرکت پدیده طرح پیشنهادی خود را درباره اولویت‌های موجود برای آغاز عملیاتی اجرایی، به ستاد تدبیر استان اعلام کند و ستاد مذکور هم موظف شده بود ظرف مدت یک هفته این پیشنهادات را بررسی و نظر خود را به شرکت ابلاغ کند.

وی اظهار داشت؛ اعضای هیات‌مدیره شرکت پدیده اعلام کردند اولویت‌های خود را در تاریخ ۳۱ اردیبهشت به ستاد تدبیر استان اعلام کرده‌اند و به‌طور هم زمان نیز اقدامات قانونی لازم برای انتخاب پیمانکاران مورد نظر برای آغاز عملیات اجرایی به ارزش سه هزار میلیارد ریال انجام گرفته و در نهایت پیمانکاران با رعایت تشریفات قانونی در ۱۶ خرداد انتخاب می‌شوند که تمامی جزئیات اقدامات مربوطه عینا به ستاد تدبیر استان خراسان رضوی منعکس شده است.

دین‌پرست گفت: نظر به اینکه در این جلسه اعضای هیات‌مدیره شرکت پدیده اعلام کردند در این روز مناقصات مربوطه برگزار خواهد شد، بنابراین با توجه به حساسیت و حجم قابل توجه معاملات، مقرر شد ستاد تدبیر استان نیز در اجرای مصوبات قبلی، علاوه بر نظارت دقیق بر فرایند امور و اطمینان از رعایت کامل ضوابط و مقررات حاکم بر معاملات و تشریفات مناقصه، نظرات خود را تا قبل از برگزاری مناقصات به شرکت پدیده ابلاغ کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور با اشاره به اینکه اعضای هیات مدیره شرکت متعهد شدند که از روز برگزاری مناقصه، پروژه ها را به پیمانکاران برنده مناقصه تحویل دهند، گفت: هیات مدیره شرکت همچنین اعلام کردند که حداکثر ظرف مدت یک هفته پس از انجام تشریفات قانونی مناقصه، عملیات اجرایی در سطح پروژه‌های اولویت‌دار آغاز خواهد شد.

 

کد N1703922

وبگردی