آفتاب

داعش در هنگام سوزاندن دو سرباز ترک: ترکیه را آتش بزنید همه را با چاقو تکه تکه کنید!

داعش در هنگام سوزاندن دو سرباز ترک: ترکیه را آتش بزنید همه را با چاقو تکه تکه کنید!

واحدمرکزی خبر نوشت: ابو حسن الترکی عضو ترک تبار داعش در کلیپ سوزاندن 2 سرباز ارتش ترکیه، این کشور را به حملات تلافی جویانه بیشتر در آینده تهدید کرد.

وی گفت :ای اردوغان طاغوت! ای ترکیه! اقدامات شما علیه مسلمانان، به هیچ وجه بی پاسخ نخواهد ماند. سربازان خلافت ، این ها را به شدیدترین وجه تلافی خواهند کرد. ای موحدین ترکیه! ای شیرانی که به ترکیه هجرت کرده اید! به پا خیزید! چرا حرکت نمی کنید؟ اکنون ، مسیر جهاد از ترکیه می گذرد. ترکیه را براندازید. براندازید. به آتش بکشید و منفجر کنید. آنها را چاقو بزنید. خونشان را به روی خیابان ها بریزید. تکه تکه کنید و به اطراف پراکنده کنید. آنها ، هر روز در اینجا برادران شما را می کشند. آنها صلیبیون و یهودی ها را به دوستی خود برگزیده اند.  


سرباز ترکیه ای: من فتحی شاهین هستم، در قونیه متولد شده ام. 26 ساله هستم. مامور سازمان استخبارات در ارتش ترکیه هستم. هم اکنون در دست مجاهدان دولت اسلامی (داعش) اسیر هستم.  سرباز ترکیه ای: نامم صفدر تاش است. 21 ساله هستم.  


سرباز ترکیه ای: از سربازان ترکیه می خواهم برای اینکه به ذلتی که ما دچار آن شدیم، گرفتار نشوند، اراضی دولت اسلامی را ترک کنند. ای ملت ترکیه! علت گرفتار شدن ما به این ذلت، حکومت حزب عدالت و توسعه و حکومت ترکیه است. ممکن است فرزندان شما نیز به وضعیت ما گرفتار شوند. 


سرباز ترکیه ای: ای اردوغان ! تو عامل گرفتاری ما در این وضعیت هستی. 


داعشی: الله اکبر. قصاص مسلمانان را به این شکل گرفتیم. اگر سربازانتان را عقب نکشید، عاقبت سایر سربازانتان نیز به همین صورت خواهد بود. اگر اراضی دولت اسلامی را ترک نکنید، این اراضی از شما بیزار خواهد شد و از ورود به اراضی دولت اسلامی، پشیمان خواهید شد. روزهای آینده، خیلی تلخ تر از این خواهد بود. منتظر باشید. ما نیز منتظر هستیم. 


داعشی : ای ترکیه، شما با مسلمانان دشمنی کردید. اینجرلیک را به روی آمریکا باز کردید. آنها با هواپیماهایی که از آنجا به پرواز درمی آورند، سربازان دولت اسلامی را هدف گرفتند. سرنوشت همه تان به این صورت خواهد بود. 

        
کد N1585707

وبگردی