شناخت دقیق‌تر جایگاه پدافند غیرعامل در برنامه «زنده باد زندگی»

رادیو و تلویزیون,زنده باد زندگی

«زنده باد زندگی» دوشنبه ۱۰ آبان ماه میزبان سردار غلامرضا جلالی؛ رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور است تا به بررسی ضرورت اهمیت پدافند غیرعامل، جایگاه آن و شناخت دقیق‌تر این مفهوم بپردازد.

به گزارش ایلنا،در بخش دیگر این برنامه حمید مدنی؛ کار‌شناس سیستم‌های گرمایشی و کار‌شناس ایمنی با شروع فصل سرما به ارائه اطلاعاتی در خصوص استفاده از وسایل گرمازا با رعایت ایمنی بالا می‌پردازد.

همچنین گروه تئا‌تر خیابانی مات (معنویت، اندیشه، تئا‌تر) نیز مه‌مان دیگر برنامه «زنده باد زندگی» است. این گروه با هدف نمایش معضلات و آسیب‌های اجتماعی چون اعتیاد و طلاق یا آموزش ضمنی پیشگیری از آسیب‌های حوادث انفجاری مین در قالب تئا‌تر به روستا‌ها سفر می‌کنند.

این برنامه واکاوی سبک زندگی اسلامی و ایرانی در جامعه معاصر، سرعت بخشی به فرآیند فعالیت‌های اجتماعی و زیر ذره بین قرار دادن موضوعات مبتلابه اجتماعی را رویکرد مفروض خود قرار داده است.

«زنده باد زندگی» کاری است ازگروه نهادهای اجتماعی که با تهیه کنندگی و اجرای محمدجعفر خسروی روزهای شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۰: ۳۰ از شبکه دو پخش می‌شود و بازپخش آن ساعت ۱۰ دقیقه بامداد روز بعد خواهد بود.

 

کد N1535864