۱۴ سالن در تهران فیلم را نمایش می‌دهند

نامه‌نگاری با سازمان سینمایی برای افزایش سینماهای «سیانور»

فرهنگی

سیدمحمود رضوی با بیان اینکه با سازمان سینمایی برای افزایش تعداد سالن های سینمایی «سیانور» نامه نگاری کرده اند، عنوان کرد که منتظر پاسخ این نامه ها هستند.

سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «سیانور» درباره وضعیت اکران این فیلم سینمایی گفت: تعداد سینماهای ما در تهران و شهرستان به نسبت اندک است اما با این وجود خدا را شکر تاکنون با استقبال و فروش خوبی مواجه شده است. برای مثال ما در تهران ۱۴ و در شهرستان ١٣ سینما در اختیار داریم اما با حمایت مردم و رسانه ها، وضعیت اکران آن به خوبی پیش رفته است.

وی افزود: اگر سازمان سینمایی از فیلم حمایت لازم را انجام دهد تا تعداد سالن‌های سینمایی ما افزایش پیدا کند و در این صورت فروش ما هم بالا می‌رود اما این امر قطعا به همکاری و حمایت سازمان سینمایی بستگی دارد.

رضوی عنوان کرد: تاکنون سه شب از اکران این فیلم در پردیس‌های سینمایی به سانس فوق‌العاده کشیده شده است. این را هم باید بگویم که وقتی به همراه عوامل در اکران های مردمی با مخاطبان به تماشای این اثر نشستیم با بازخورد بسیار خوب آنها مواجه شدیم. با این وجود برای افزایش مخاطبان مهم این است که سازمان سینمایی برای دادن سالن‌ها، از ما حمایت کند. در حال حاضر تنها مشکل ما نداشتن سالن سینمایی است که برای حل این مشکل نامه‌نگاری‌هایی کرده‌ایم و حالا باید منتظر پاسخ این نامه‌ها باشیم.

این تهیه‌کننده ادامه داد: با همه این تفاسیر، واقعیت این است که نباید بیشتر از توان سازمان از آن توقع داشت. شاید توان سازمان سینمایی در همین حد باشد. البته بماند که برخی از فیلم‌ها که به نسبت فروش آنها از «سیانور» کمتر است، تعداد بیشتری از سینماها را در اختیار دارند.

وی اظهار کرد: از رسانه‌ها و مردم که حامی ما بودند، تشکر می‌کنم زیرا حامی اصلی ما در اکران رسانه ها و این جریان استقبال مردمی بود.

رضوی در پایان با اشاره به رقم فروش «سیانور» خاطرنشان کرد: تا این لحظه از رقم دقیق فروش آن اطلاع ندارم اما تا قبل از پایان اکران سه شنبه ۴ آبان در تهران و شهرستان، فیلم به فروش بالغ بر ٢٢٠ میلیون تومان دست یافته است.

کد N1532187