«اتاق فاستوس» در تماشاخانه موج نو

تئاتر,تماشاخانه موج نو,اتاق فاستوس,علیرضا شیخان

نمایش «اتاق فاستوس» به نویسندگى و کارگردانى «علیرضا شیخان» تولید جدیدى از گروه تئا‌تر «آف استودیو» است که از ٩ آبان ماه ٩۵ ساعت ٢٠: ٣٠ در «تماشاخانه موج نو» روى صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، در نمایش «اتاق فاستوس» فربد فرهنگ، آوا شریفى، میلاد رحیمى، میلاد شجره، جاوید قائم مقامى، متین گودرزى به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند. «باران کوثرى» به عنوان طراح لباس در این نمایش حضور داشته و «سحر فدائیان» و «سلما پورامین» نیز به عنوان عکاس، در کنار دیگر عوامل با این اثر همکاری می‌کنند.

 «اتاق فاستوس» چهارمین اثر علیرضا شیخان است. وی پیش از این آثاری چون «ادیپ»، «خلوت» و «آلبوم حشرات» را به روی صحنه برده است که از این میان نمایش «آلبوم حشرات» که در تماشاخانه موج نو به روی صحنه رفت مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

 «اتاق فاستوس» داستان آخرین شب «فاستوس» نویسنده‌ای است که روح خود را در ازای یک زندگی نبوغ آمیز ۲۴ ساله به شیطان فروخته است و حالا که مهلت قرارداد به سر رسیده منتظر سحرگاه است تا به دوزخ سقوط کند. او برای رهایی از این انتظار و لحظه‌ای خواب نوکرش «واگنر» را وادار می‌کند تا برایش قصه‌ای را تعریف کند. واگنر برای او «قصهٔ فاستوس» را تعریف می‌کند. به بهانهٔ این قصه آنچه که بر فاستوس گذشته و می‌گذرد بر صحنه نمایش داده می‌شود.

 «اتاق فاستوس» از ۹ آبان ماه ساعت ۲۰: ۳۰ در تماشاخانه موج نو واقع در خیابان شریعتی، خیابان میرداماد، خیابان رودبارشرقی (شمالی) پلاک ۵۷ به مدت ۱۵ شب به روی صحنه خواهد رفت و بلیت سه روز نخست آن با تخفیف ویژه از سایت تیوال قابل تهیه است.

کد N1531366