افتتاحیه متولد ۶۵ در پردیس چهارسو برگزار شد

سینما,پردیس چارسو

افتتاحیه متولد ۶۵ شامگاه دوشنبه ۳ آبان در پردیس سینمایی چهارسو با حضور عوامل فیلم و جمعی از هنرمندان واصحاب رسانه برگزار شد.

به ایلنا،مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «متولد ۶۵» شامگاه دوشنبه ۳ آبان در پردیس چهارسو برگزار شد، اجرای این برنامه را علی ضیا بر عهده داشت.

در ابتدای این مراسم، علی ضیا پس از خوش آمد گویی به میهمانان از محمد مهدی عسگرپور تهیه کننده فیلم دعوت کرد تا لحظاتی برای میهمانان صحبت کند.

عسگرپور با  خیر مقدم به میهمانان از عوامل گروه تشکر کرد که همدلی آن‌ها موجب ساخت این فیلم شد. وی در ادامه گفت: متولد ۶۵ دغدغه روزهای جوانان کشور است. با توجه به اینکه مراحل رشدشون در تقاطع آرمان گرایی و واقع گرایی است و مسیر سختی را طی کردن و متاسفانه در بسیاری از موارد نتوانستند از تجارب نسل پیش از خود بهره‌مند شود.

پس از آن ضیا از مجید توکلی کارگردان فیلم دعوت کرد تا به روی صحنه برود. کارگردان فیلم متولد ۶۵ گفت: برای من امشب شب مهمی است. متولد ۶۵ حاصل تلاش یک گروه دوست داشتنی است که به معنای واقعی کنارم بودند. وی در ادامه گفت: نسل دهه شصت نسل مهم و محترمی است. واکنش این نسل به شرایط اقتصادی و اجتماعی جامعه من را به سمت قصه متولد۶۵ برد. مجید توکلی همچنین ادامه داد: این روز‌ها حال خوبی در فضای فرهنگ نیست. رفیقم نیما طباطبایی (کارگردان مستند من ناصر حجازی هستم) با سرطان دست و پنجه نزم می‌کند و می‌خواهم برایش دعا کنیم و دوست داشتم امشب اینجا بود.

کارگردان متولد۶۵ در پایان گفت: می‌خواهم فیلم متولد۶۵را تقدیم کنم به محمدرضا شجریان که این روز‌ها پاییز غم انگیز نا‌خوش احوالی این مرد بزرگ است.بعد از آن توکلی از عوامل فیلم دعوت کرد تا به روی صحنه بروند.

در پایان مراسم میهمانان به تماشای فیلم نشستند.

 امین تارخ، رسول صدر عاملی، محمد مهدی عسگرپور، مرتضی رزاق کریمی، هوشنگ گلمکانی، محمد احسانی، عباس یاری، غلامرضاکاظمی دینار، مجید توکلی، محمدرضا شریفی نیا، سامان سالور، مرجانه گلچین، طهورا ابوالقاسمی، پوری بنایی، مائده طهماسبی، مریم سعادت، آنا نعمتی، علیرضا استادی، هنگامه حمید‌زاده، پدرام شریفی، کامران ملکی، محمد سلوکی، احسان کرمی، علی ضیا، منصور لشگری قوچانی، امیر حسین رستمی، زامیاد سعدوندیان، امیرحسین فتحی، یارعلی مقدم، رسول صادقی، هادی حیدری، برزو نیک‌نژاد، اصغر نعیمی، خاطره اسدی، نازنین بیاتی، نیما شعبان‌نژاد، امین جمالی، سمیرا حسن‌پور، زهره فکور صبور، سام نوری، علی هاشمی، شکوفه هاشمیان، مسعود سلامی، جمیله دالشفایی، لیلا رنگرزان، پالیز شاه محمدی از جمله حاضرین در این مراسم بودند.

کد N1531332