محمد رحمانیان با «هفت مجلس در عزا و معجزه» به تئا‌تر شهر می‌رود

تئاتر,تئاتر شهر,محمد رحمانیان,هفت مجلس در عزا و معجزه

محمد رحمانیان نویسنده و کارگردان تئا‌تر از روز ۲۴ آبان ماه اثر «هفت مجلس در عزا و معجزه (نمایشنامه‌خوانی مجموعه مسافران)» را در تالار اصلی مجموعه تئا‌تر شهر روخوانی می‌کند.

به گزارش ایلنا، «هفت مجلس در عزا و معجزه (نمایشنامه خوانی مجموعه مسافران)» عنوان اثر نمایشی به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان است که از روز ۲۴ آبان ماه طی دو نوبت در تالار اصلی مجموعه تئا‌تر شهر روخوانی می‌شود.

در این اثر نمایشی در دوره‌های پیشین جشنواره تئا‌تر رضوی توسط رحمانیان روی صحنه رفته بود علی عمرانی، مهتاب نصیرپور، سیما تیرانداز، حبیب رضایی، افشین هاشمی به عنوان اجراگر حضور دارند. عبدالجبار کاکایی، سپیده ذهنی، افشین مقدم نیز ترانه سرایانی هستند که از آثار آن‌ها در این اثر استفاده شده است.

زنده یاد بابک بیات، سعید ذهنی، علیرضا افکاری، میشل لوگران، رشید بهبوداف هم از جمله هنرمندانی هستند که در کنار استفاده از موسیقی محلی منطقه خراسان، موسیقی اثر بر اساس ساخته‌های آنان به مخاطب ارائه شده، این در حالی است که محسن شاه ابراهیمی مدیر هنری، افسانه رییسی مدیر اجرایی، پدیده جمال‌ها و علیرضا فولاد شکن گروه گارگردانی، سردار سرمست پیانیست و رضا یزدانی خواننده دیگر عوامل اجرایی این اجرای نمایشی هستند.

اجرای «هفت مجلس در عزا و معجزه (نمایشنامه خوانی مجموعه مسافران)» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان از ساعت۳۰. ۱۷ و ۳۰. ۱۹ روز ۲۴ آبان ماه در تالار اصلی تئا‌تر شهر به صحنه می‌رود. علاقه مندان برای تهیه بلیت این اثر نمایشی می‌توانند به سامانه «ایران کنسرت» مراجعه کنند.

کد N1530990