گلستانی نخستین فیلم ۳۶۰ درجه را کارگردانی کرد

سینما,سهیلا گلستانی,فیلم 360 درجه

نخستین فیلم داستانی کوتاه با تکنیک ۳۶۰ درجه VR (واقعیت مجازی) به کارگردانی سهیلا گلستانی و تهیه‌کنندگی بابک قهرمانی ساخته شد.

 به گزارش ایلنا،این فیلم کوتاه با عنوان «مرا‌‌ رها نکن» روایتی است از تلخ کامی‌های مهاجران جنگ. این فیلم در شمال کشور فیلمبرداری شده است. گفتنی است تکنیک ساخت این فیلم برای نخستین بار در ایران برای ساخت یک فیلم داستانی اجرا شده است واز معدود آثار تولید شده داستانی با استفاده از تجهیزات VR (واقعیت مجازی) در دنیاست.

عباس حبیبی و سونیا سنجری دو بازیگر اصلی این فیلم کوتاه هستند.

دیگر عوامل فیلم کوتاه «مرا‌‌ رها نکن» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: سهیلا گلستانی، مدیر فیلمبرداری: مسعود امینی تیرانی، تدوین و جلوه‌های ویژه: حمید گلستانی، طراح صحنه و لباس: داریوش پیرو، طراح گریم: یاسمن محب اهری، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: علی مردانه، دستیار دوم کارگردان: حسام خلیل‌نژاد، مدیر تولید: رسول حسینی، عکاس:. حمید گلستانی، مشاور رسانه‌ای: بهناز شیربانی، تهیه‌کننده: بابک قهرمانی.

فیلم سینمایی «دو» از جمله آثارگلستانی است که تاکنون موفق به کسب جوایز معتبرجهانی از جمله دریافت دوربین طلایی ناشیک-هند، جایزه ویژه هیات داوران «سیلک رود»، جایزه بهترین فیلمبرداری از جشنواره «تالین» شده است.

کد N1530964