آفتاب

عرضه بیش از ۵۵ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه گلستان

عرضه بیش از ۵۵ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه گلستان

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از برگزاری سیصد و دوازدهمین نمایشگاه کتاب استانی در استان گلستان با حضور ۴۸۲ ناشر از سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، دهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان از تاریخ ۴ تا ۹ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گرگان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه ۴۸۲ ناشر از سراسر کشور ۵۵ هزار و یکصدوپنج عنوان کتاب را در ۲۶۰ غرفه به نمایش خواهند گذاشت. دهمین دوره نمایشگاه کتاب گلستان در ۱ سالن برگزار می‌شود و ۱۵ ناشر از استان گلستان به صورت مستقیم در این دوره حضور دارند.

بخش فروش متمرکز برای حمایت از ناشرانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند کتاب‌های ۴۵ ناشر را در معرض نمایش قرار می‌دهد.

میزان بن اختصاص یافته برای این نمایشگاه ۵۰۰ میلیون تومان است که از طریق بانک شهر مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان با ارائه کارت ملی توزیع می‌گردد.

جشن امضاء و رونمایی از کتب نشر یاقوت سرخ با حضور نویسندگان و مولفین نشر-نقد کتاب امام حسین (ع) با حضور نویسنده کتاب - جشن امضاء و رونمایی از کتب مقسم نارنجستان، احرام، هفت سنگ، تنعیم با حضور مولفین - عصر شعر عاشورایی با حضور شاعران استان- نقد کتاب مجموعه شعر علی مومنی - جشن امضاء و رونمایی از کتب ناشران (مختومقلی و ایل آرمان) - کارگاه پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی (پلیس فتا) با حضور کار‌شناسان پلیس فتا- کارگاه کتابت خوشنویسی با موضوع کتاب با همکاری انجمن خوشنویسان استان- جشن امضاء و رونمایی از کتب انتشارات (پیک ریحان و بنام) - نقش نمایشگاه در ترویج کتاب و کتابخوانی - کارگاه آموزشی کارکردهای خانواده- جشن امضاء و رونمایی از کتب نشر (نوروزی ئ کیسان) - نشست حمایت از تولید ملی و کارآفرینی (فروش محصولات فرهنگی) - نقد کتاب محله سبزه مشهد گرگان - جشن امضاء و رونمایی از کتب ناشران دانشگاهی دانشگاه آزاد گلستان - نشست اصول و قاعده‌های ویرایش در نشر - جنگ شادی کتاب کودک-ایستگاه نقاشی -شعر و قصه گویی از جمله برنامه‌های جنبی در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه است.

دهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان از تاریخ ۴ تا ۹ آبان ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵: ۳۰ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گرگان پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

کد N1530264

وبگردی