برای پرداخت جوایز جشنواه موسیقی جوان انجمن باید پاسخگو باشد/ مسئولیت من تمام شده

موسیقی و هنرهای تجسمی,علی ترابی,دهمین جشنواره موسیقی جوان

دبیر جشنواره ملی موسیقی جوان درباره عدم اعطای جوایز این جشنواره پس از گذشت بیش از یک ماه گفت: مدیریت انجمن موسیقی باید پاسخگوی این مسئله باشد.

علی ترابی (دبیر جشنواره ملی موسیقی جوان) درباره عدم اعطای جوایز این جشنواره پس از گذشت بیش از یک‌ماه به خبرنگار ایلنا گفت: مسئولیت من در این جشنواره به پایان رسیده و مدیریت انجمن موسیقی باید پاسخگو باشند.

او در پاسخ به این سوال که آیا دبیر جشنواره از زمان پرداخت جوایز اطلاعی ندارد، ادامه داد: در سال‌های گذشته هم‌زمان دبیر جشنواره و مدیریت انجمن را برعهده داشتم از این‌رو می‌توانستم پاسخگو باشم اما در این دوره مدیریتم در انجمن به پایان رسیده و به نظرم انجمن می‌تواند در این‌باره پاسخگو باشد.

او درباره اظهارنظر برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی براینکه میزان جوایز جشنواره این دوره نیز اعلام نشده، توضیح داد: هرسال این جوایز اعلام می‌شد. امسال نیز در نشست خبری که قبل از جشنواره برگزار شده؛ اعلام کردیم جوایز مشابه سال قبل است و به نفر اول مبلغ ۲۰ میلیون ریال، نفر دوم ۱۵ میلیون ریال و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال است پرداخت می‌شود.

چندی است اخباری مبنی بر اینکه با وجود گذشت بیش از یک ماه از اختتامیه جشنواره موسیقی جوان جوایز این جشنواره به برگزیدگان آن پرداخت نشده همچنین برخلاف روال جشنواره‌ها مدیریت اجرایی این جشنواره در هیچ دوره‌ای مبلغ جوایز را مشخصا اعلام نکرده و اینجای سوال هست که چرا باید مبلغ جوایز تا لحظه پرداخت سکرت بماند؟ منتشر می‌شود.

دهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان را انجمن موسیقی ایران (وابسته به معاونت هنری وزارت ارشاد) به مدیریت اجرایی علی ترابی، از هفتم تا ۲۳ شهریور ماه برگزار شد.

کد N1530085