کتاب «رحمت واسعه» آیت الله بهجت به چاپ هفتم رسید

فرهنگی

کتاب «رحمت واسعه» آیت الله بهجت برای پویش کتابخوانی روشنا به چاپ هفتم رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، سومین و چهارمین چاپ از کتاب رحمت واسعه برای حضور در پویش کتابخوانی روشنا با مجموع شمارگان ۱۰ هزار جلد از طرف مرکز تنظیم و نشر آثار آیت الله العظمی بهجت و به همت دبیرخانه پویش روشنا منتشر و راهی بازار کتاب و کتابفروشی ها شد.

کتاب رحمت واسعه شهریور ماه سال گذشته برای اولین بار منتشر و تاکنون هفت بار تجدید چاپ شده است. این کتاب خصائص و فضائل حضرت سیدالشهدا (علیه  السلام)را در بیانات و اشارات فقیه عارف حضرت آیت الله بهجت (قدس سره)، در بردارد.

پویش مطالعاتی روشنا پیش از این نیز ۱۰ هزار نسخه از این کتاب را در آغاز پویش راهی بازار کتاب کرده که با توجه به قرارگرفتن در ایام محرم و همچنین همکاری مستمر مراکز پخش کتاب و کتابفروشی ها، با استقبال خوب مخاطبین مواجه شده است.

ششمین پویش مطالعاتی «روشنا» از سه هفته پیش و از ابتدای محرم امسال کار خود را آغاز کرده است که کتاب سقای آب و ادب به قلم سید مهدی شجاعی از انتشارات نیستان و کتاب بچه های عاشورا اثر طاهره ایبد از انتشارات به نشر، دو عنوان کتاب دیگر این پویش هستند.

ششمین دوره این پویش، به شرکت کنندگان به صورت هفتگی جوایزی را اهدا می کند که هر دوشنبه، برندگان آن از طریق پایگاه اطلاع رسانی «روشنا» اعلام می شوند.

کد N1529404