فیلم/ «شما والیبال هستید» آینه زندگی پناهندگان سوری شد

فرهنگی

فیلمبرداری فیلم نیمه بلند «شما والیبال هستید» اواخر شهریور ماه به پایان می رسد.

آرش زینال خیری مدیر تولید فیلم نیمه بلند «شما والیبال هستید» به کارگردانی محمد بخشی درباره روند تولید این پروژه به خبرنگار مهر گفت: این فیلم نیمه بلند این روزها جلوی دوربین رفته و تا یک ماه دیگر آماده نمایش می شود. فیلمنامه به قلم محمد بخشی نوشته شده که کارگردانی را نیز به عهده دارد.

وی با اشاره به اهمیت نگاه حرفه ای به فیلم کوتاه بیان کرد: در این فیلم همه عوامل تلاش کردند تا اثری با استاندارد روز ساخته شود و برخورد کاملا حرفه ای با فیلم کوتاه داشته باشیم.

زینال خیری در پایان اظهار کرد: این اثر مدتی پیش کامل شده بود اما به دلیل داشتن لوکیشن خاص و همچنین استفاده از چندین بازیگر عرب مرحله تولید کمی به تاخیر افتاد. در حال حاضر هم مشغول مذاکره با چند پخش کننده فیلم برای ارسال به جشنواره های خارجی و داخلی هستیم.

داستان نیمه‌بلند «شما والیبال هستید» روایتگر ارتباطی است که به واسطه چند کودک میان گروهی سرباز اروپایی و گروهی پناهنده سوری شکل می گیرد.

عوامل این فیلم عبارتند از نویسنده و کارگردان: محمد بخشی، مدیر فیلمبرداری: مهدی امیری، مدیر صدابرداری: امیر حاتمی، مدیر تولید و مجری طرح: آرش زینال خیری، برنامه ریز و دستیار کارگردان: سعید آهنج، طراح گریم: دانیال شعاعی، طراح صحنه و لباس: سامان دلشاد، مدیرتدارکات: نادر محمدی، تهیه کننده: نیما ربیعی. بازیگران: ابراهیم عموره، محمد مهدی حسینی، محسن داداش زاده، بازیگران کودک: یاسمن صلحی، حامد ندری، نعیم شیخ محمودی.

کد N1529011