طلاق عاطفی به روایت سینما

آخرین خبرها از «زیر سقف دودی»/ پوران درخشنده به فجر ۳۵ می‌آید

فرهنگی

تاکنون ۳۰ درصد از فیلمبرداری «زیر سقف دودی» که روایت کننده زندگی زوجی است که در یک خانه اما در اتاق هایی جداگانه زندگی می کنند، به پایان رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلمبرداری فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده این روزها در خانه ای در الهیه تهران در حال انجام است و ظرف چند روز آینده فیلمبرداری صحنه های خیابانی آن آغاز می شود و یک ماه دیگر فیلمبرداری آن به طور کامل به پایان می رسد.

تاکنون مریلا زارعی، فرهاد اصلانی و ابوالفضل میری جلوی دوربین رفته و ۳۰ درصد از فیلمبرداری آن را پشت سر گذاشته اند.

در این فیلم که به موضوع طلاق عاطفی می پردازد مریلا زارعی در نقش شیرین، فرهاد اصلانی در نقش بهرام و ابوالفضل میری نقش پسر آنها را بازی می کند.

«زیر سقف دودی» روایتگر داستان یک زوج است که در یک خانه اما در اتاق هایی جداگانه زندگی می کنند و دچار مشکلاتی می شوند و این مشکلات باعث جدایی و در واقع طلاق عاطفی در میان آنها می شود و .... .

در پروژه «زیر سقف دودی» مریلا زارعی، فرهاد اصلانی، آزیتا حاجیان هوشنگ توکلی، مریم بوبانی، حسام نواب صفوی، هادی مرزبان، رسول نجفیان، شهرام حقیقت دوست، فریبا متخصص، فرشید زارعی فرد، نفیسه روشن به ایفای نقش می‌پردارند و در این فیلم، ابوالفضل میری و لاله مرزبان معرفی می‌شوند.

تعدادی از عوامل فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: پوران درخشنده، مدیرفیلمبرداری: مسعود سلامی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: جلیل شعبانی، منشی صحنه: سیمین آزادی، مدیر صدابرداری: عباس رستگارپور، صدابردار: امید عاشوری، طراح گریم: ایمان امیدواری، طراح صحنه: حجت اشتری، طراح لباس: گلناز گلشن، دستیار صدا: بابک مرادی، دستیاران کارگردان: علی جودی و لیلا درخشنده، دستیار اول فیلمبردار: امید رخ افروز، نورپرداز: داوود محمدی، دستیار نور: علی نهاردانی، تراولینگ: فرانک کیان، گروه فیلمبرداری: امیر غیور، محسن شالی، سینا علیپور، حسن لشگری، سینه موبیل: اکبر اسماعیلی؛ ویژیال افکت (VFX): خشایار عاطفی، دستیاران لباس: زهره رحمانی، محسن ساریخانی، دستیاران صحنه: بابک تحمیلی، حامد اصلانی مجید مظفری، مجریان گریم : محمد سیه‌پوش، الهام فراخی، دستیار تهیه: منصور درخشنده، مدیر تولید: عباس درخشنده، عکاس: بابک برزویه، فیلمبرار پشت صحنه: انوش سعیدنیا، مدیر تبلیغات: پیام ایرایی، مشاور رسانه‌ای: منصور جهانی، مدیر تدارکات: رامین بهزادی، دستیاران تدارکات: بهرام صادقی، علی عربگلو، اشکان صالحی.

کد N1527729