آفتاب

عوامل «سیانور» به مشهد می‌روند/ فروش ۵۵ میلیونی در روز دوم

عوامل «سیانور» به مشهد می‌روند/ فروش ۵۵ میلیونی در روز دوم

بهروز شعیبی، بهنوش طباطبایی و سید محمود رضوی روز شنبه اول آبان برای نمایش «سیانور» در دانشکده علوم پزشکی و حضور در پردیس هویزه راهی مشهد مقدس می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، بهروز شعیبی، سید محمود رضوی و بهنوش طباطبایی کارگردان، تهیه کننده و بازیگر فیلم سینمایی «سیانور» روز شنبه اول آبان ماه ساعت ۱۵ در دانشکده علوم پزشکی مشهد برای نمایش و حضور در جلسه نقد و بررسی حضور می یابند و پس از آن ساعت ۱۹ با مخاطبان و علاقمندان به دیدن «سیانور» در پردیس هویزه مشهد می نشینند.

«سیانور» از ۲۸ مهرماه در سینماهای کشور روی پرده رفت و در دومین روز اکران، توانست در پردیس ملت، آزادی و کوروش به سانس فوق العاده برسد.

همچنین این فیلم در روز پنجشنبه ۲۹ مهرماه توانست در تهران با داشتن ۱۰ سالن سینما به فروش ۴۰ میلیون و با ۶ سالن در شهرستان به رقم ۱۵ میلیون تومانی دست یابد.

همزمان با آغاز اکران این فیلم یکی از پوسترهای فیلم با چهره هانیه توسلی در نقش هنگامه رونمایی شد.

در خلاصه داستان «سیانور» آمده است: پایان یک سکوت طولانی! امیر و هما پس از مدتی یکدیگر را می یابند در حالیکه یک انتخاب بیشتر ندارند، سیانور یا زندگی! و آنها زندگی را انتخاب می کنند.

این فیلم به برهه‌ای از تاریخ سیاسی ایران می پردازد که در سینمای ایران کمتر مورد توجه قرار گرفته شده است.

در این فیلم مهدی هاشمی، هانیه توسلی، حامد کمیلی، پدرام شریفی، بابک حمیدیان، بهنوش طباطبایی، رضا مولایی، فرزین صابونی، فریدون محرابی، سارا توکلی، وحید حبیبیان، وحید رونقی و آتیلا پسیانی به ایفای نقش می پردازند.

کد N1527362

وبگردی