از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران صورت می‌گیرد؛

برپایی نشست‌های «خانواده وسبک زندگی» درنمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

فرهنگی

کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی با محوریت «خانواده و سبک زندگی» به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۲ فرهنگسرای ابن سینا، دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال که امسال با شعار سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، امسال میزبان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.

این سازمان که از ابتدای سال ۹۵ با شعار «تهران تکریم زندگی» به انجام فعالیت‌های فرهنگی هنری در سطح شهر تهران می‌پردازد؛ سرفصل «خانواده و سبک زندگی» را برای حضور در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انتخاب کرده است.

بنا بر اعلام، در غرفه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران کارگاه‌های آموزشی «خانواده پایدار» به منظور ارتقای دانش تخصصی و سواد رسانه‌ای در حوزه «خانواده، فناوری اطلاعات و فرصت‌ها و تهدیدهای آن» با همکاری استادان و صاحب نظران اجرا می‌شود. نشست‌های تخصصی با موضوعات شناخت فضای مجازی، نیازهای فضای مجازی، استفاده از اکسیر محبت در خانواده برای جلوگیری از آسیب‌های فضای مجازی نیز به منظور بررسی وضعیت موجود در کشور و ترسیم چشم انداز پیش رو در این عرصه برگزار می‌شود تا با شناسایی موضوعات کلان و راهبردی با حضور صاحب نظران، فعالان و مدیران مرتبط، فضای هم اندیشی و تبادل نظر پیرامون موضوعات و مباحث فراهم شود. همچنین در این غرفه ویژه برنامه‌هایی برای کوکان و نوجوانان پیشبینی شده است.

دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از ۳ تا ۷ آبان ماه سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) از ساعت ۱۰ صبح تا ۸  شب برگزار می‌شود.

کد N1527106