بازدید رئیس سازمان سینمایی از سینمای در حال احداث کرج

فرهنگی

حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی صبح امروز ۲۹ مهر ماه برای بازدید از سینمای سپنتا در شهر کرج حضور یافت و از روند ساخت سالن های این سینما دیدن کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی صبح امروز ۲۹ مهر ماه برای بازدید از سینمای سپنتا در شهر کرج حضور یافت و از روند ساخت سالن های این سینما دیدن کرد. سینما سپنتا با سرمایه گذاری مسعود جعفری جوزانی کارگردان سینما و تلویزیون در مرکزی ترین نقطه شهرستان کرج در حال احداث است و تا بهره برداری فاصله چندانی ندارد. 

زمین این مجموعه در سال ۸۸ خریداری شده و تاکنون با سرمایه بخش خصوصی و میزانی از تسهیلات بانکی ساخته شده است. 

این پروژه بیش از ۱۱ هزار متر مربع زیر بنا دارد که از این میزان بالغ بر ۲ هزار متر مربع فضای تجاری و رفاهی در کنار پارکینگ اختصاصی و ۶ سالن سینما برای پوشش ۲۰۰ تا ۴۰۰ نفر در نظر گرفته شده است و در مجموع یک هزار و ۴۰۰ نفر می‌توانند در هر سانس از سالن‌های این سینما بهره ببرند. 

همچنین در این مجموعه در کنار سالن‌های سینما فضاهایی همچون سالن ورزشی، رستوران و... نیز برای رفاه حال مخاطبان مد نظر قرار گرفته است.

سینما سپنتا پس از سینما پرشین در مهرشهر کرج دومین مجموعه سینمایی مجهز و مدرنی است که طی سال‌های اخیر در این شهر احداث شده است؛ پیش از این تنها سینماهای شهر کرج سینما ساویز و سینما هجرت بود که از ساختاری قدیمی برخوردار است.

حجت الله ایوبی در بازدید از پروژه ساخت پردیس سینمایی سپنتا مورد استقبال مسعود جعفری جوزانی کارگردان با سابقه و سرمایه گذار این مجموعه قرار گرفت.  

کد N1526835