گریم پگاه آهنگرانی، الناز شاکری، شیرین یزدانبخش در فیلم سارا و آیدا+فیلم

سینما,سارا و آیدا

ایلنا: فیلم سینمایی «سارا و آیدا» به کارگردانی مازیار میری این روز‌ها در آخرین مرحله پیش‌تولید قرار دارد و به زودی کلید می‌خورد.

 به گزارش ایلنا، «سارا و آیدا» یک فیلم اجتماعی محسوب می‌شود که تمام فیلمبراری آن در تهران انجام خواهد شد. این فیلم فضای نزدیک به «سعادت آباد» اثر موفق این کارگردان دارد که در زمان اکران با استقبال بسیار خوبی از طرف مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شده بود.

فیلمنامه «سارا و آیدا» توسط امیر عربی به نگارش درآمده و مجری طرح این پروژه همایون اسعدیان است.

 «سارا و آیدا» سومین همکاری میری و عربی پس از مجموعه تلویزیونی «گاو صندوق» و «سعادت آباد» محسوب می‌شود.

همچنین همزمان با روزهای پایانی پیش تولید این پروژه ویدئویی از تست گریم بازیگران «سارا و آیدا» رونمایی شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «سارا و آیدا دوستان صمیمی هستند که آبروی یکی از آن‌ها به خطر افتاده و حالا باید به کمک هم شرایط را به حالت عادی بازگردانند، اما این دو دوست تا کجا پای یکدیگر می‌ایستند؟»

از عوامل تولید «سارا و آیدا» می‌توان به: مجری طرح: همایون اسعدیان، مدیر فیلمبرداری: حسین جعفریان، طراح صحنه و لباس: شیوا رشیدیان، طراح چهره‌پردازی: مهرداد میرکیانی، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار کارگردان: مریم هژیروند، صدابردار: ساسان نخعی، مدیر تولید: حسین اکبری، گروه کارگردانی: مهدی لطیفی، نگار جنیدی، منشی صحنه: ندا آصف، فیلمبردار: امیر موسوی، دستیار فیلمبردار: مرتضی سبحانی، عکاس: آرزو اتحاد و مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی اشاره کرد.

حجم ویدئو: 4.60M| زمان ویدئو: 00:00:56
دانلود فایل ویدئویی
کد N1525658