علی ضیاء با «فرمول یک» به شبکه یک می‌رود

رادیو و تلویزیون,شبکه یک,فرمول یک,علی ضیاء

سیدعلی ضیاء «فرمول یک» را برنامه صبحگاهی جدید شبکه یک با ساختاری تازه و متفاوت و با هیجانی بالا توصیف کرد.

به گزارش ایلنا، سیدعلی ضیاء مجری تلویزیون که برنامه تازه‌ای را به زودی در شبکه یک سیما روی آنتن خواهد داشت، درباره این برنامه با عنوان «فرمول یک» توضیح داد: این برنامه جدید، به عنوان برنامه صبحگاهی شبکه یک سیما خواهد بود و البته ساختار آن تفاوت‌های زیادی با «صبح بخیر ایران» دارد و بسیار متفاوت است.

وی افزود: «صبح بخیر ایران» همواره برنامه شاخص و درخشانی بوده است که با اجرای آقای واحدی شناخته می‌شود. خوشبختانه ایشان همچنان پنجشنبه‌ها در شبکه یک برنامه دارند. ایشان و آقای نظام اسلامی و... جزو اساتید بنده به حساب می‌آیند. ما احترام بسیاری برای برنامه «صبح بخیر ایران» داشته‌ایم و سال‌ها از آن لذت برده‌ایم.

یک برنامه متفاوت با نامی متفاوت

مجری برنامه تحویل سال شبکه یک در نوروز ۹۴ و ۹۵ ادامه داد: «فرمول یک» با ساختار جدیدی به تلویزیون می‌آید و به دلیل همین ساختار متفاوت، اسم متفاوتی برایش انتخاب کرده‌ایم. این برنامه تفاوتهای عمده‌ای با دیگر برنامه‌های صبحگاهی شبکه یک سیما خواهد داشت. در این برنامه فرمول جدیدی از برنامه سازی برای صبحگاه ارائه خواهد شد که امیدوارم این اتفاق با کمک مردم به خوبی رخ دهد.

ضیاء تصریح کرد: تلاش‌مان این است که ساختار جدیدی را بسازیم که همواره در ذهن مردم باقی بماند. می‌کوشیم هیجان «فرمول یک» را روز به روز بالا‌تر ببریم. از همین رو تلاش کرده‌ایم کار ریتم تندی داشته باشد. این برنامه از بخش‌های ۷ دقیقه‌ای تشکیل شده است و در هر ۷ دقیقه مردم اتفاق متفاوتی را خواهند دید.

این مجری که در عرصه برنامه سازی صبحگاهی تجربه موفقی را با «ویتامین ۳» در کارنامه دارد، اظهار کرد: از همه مدیران شبکه یک سیما به ویژه آقایان برازش، اخوان صفا و شریعت پناهی تشکر می‌کنم و ایده‌های این اساتید در برنامه دیده خواهد شد. از مردم دعوت می‌کنم برنامه را ببینند و به ویژه اگر ایده‌ای دارند آن را با ما در کانال تلگرامی https: //telegram. me/formoolyek در میان بگذارند. در اینستاگرام نیز با صفحه http: //Instagram. com/formool۱ در کنار مخاطبان خواهیم بود.

وی ادامه داد: آنونسی برای برنامه ساخته‌ایم که سعی شده متفاوت باشد و چنین اثری در تلویزیون مرسوم نبوده است و روزهای زیادی برای آن وقت گذاشته‌ایم. امیدوارم مردم آن را دوست داشته باشند.

ضیاء در پایان درباره زمان آغاز برنامه نیز گفت: بگذارید شروع برنامه را مدیرانی که از ایشان نام بردند مشخص کنند. تقریبا همه کارهای ما آماده است و در تیممان ایده، فکر و انرژی بسیاری وجود دارد. اگر همین امروز هم به ما اعلام شود پخش را آغاز می‌کنیم.

 «فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیاء و به تهیه کنندگی افشین حسین خانی به زودی از شنبه تا چهارشنبه‌ها از ساعت ۶: ۳۰ تا ۸: ۱۰ به صورت زنده از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.

کد N1525145