آفتاب

واکنش عسگر‌پور به فعالیت کارگردانان مطرح در شبکه نمایش خانگی

واکنش عسگر‌پور به فعالیت کارگردانان مطرح در شبکه نمایش خانگی

عسگرپور معتقد است: اگر می‌خواهیم به سطح کیفی قابل قبولی در شبکه نمایش خانگی دست پیدا کنیم باید از تولید آثار ضعیف و بی‌محتوا خودداری کنیم.

کارگردان سریال تلویزیونی «نفس گرم»  در گفتگو با خبرنگار ایلنا گفت: جشنواره‌ فیلم یاس فرصتی را فراهم کرده تا از فیلمسازانی که باعث گرایش مردم به این رسانه شده‌اند، تقدیر به عمل آوریم و با اینکار موجب ترغیب باقی فیلمسازان برای ورود به این عرصه شویم.

محمدمهدی عسگرپور درباره برگزاری جشنواره بین المللی فیلم یاس اظهار کرد: تشویق و ترغیب فیلمسازان در جشنواره فیلم یاس باعث ارتقای کیفیت سطح شبکه نمایش خانگی خواهد شد.

کارگردان فیلم سینمایی «میهمان داریم» با اشاره به اینکه جشنواره‌ در عرصه هنر جنبه تشویقی دارند، ادامه داد: اکنون برای قضاوت زود است و باید منتظر باشیم این جشنواره چند دوره متوالی برگزار شود تا به نتایج مورد نظر دست پیدا کند.

عسگرپور تاکید کرد: اگر تولید محتوا در شبکه نمایش خانگی رونق بگیرد، به دنبال آن جشنواره فیلم یاس با تقدیر از فیلمسازان بر‌تر این رسانه می‌تواند فضایی برای رونق اقتصادی این رسانه فراهم کند.

کارگردان سریال تلویزیونی «نفس گرم» با مقایسه فیلم‌های مختلفی که برای شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود، توضیح داد: بعضی از این فیلم‌ها خوشایند مخاطب را در پی‌دارد و بعضی دیگر برهم زننده سلیقه مخاطب است.

وی گفت: اگر می‌خواهیم به سطح کیفی قابل قبولی در شبکه نمایش خانگی دست پیدا کنیم باید از تولید آثار ضعیف و بی‌محتوا خودداری کنیم تا مخاطب از این رسانه رو برنگرداند.

عسگرپور با تاکید بر اینکه ظرفیت ‌شبکه نمایش خانگی ایجاب می‌کند توجه بیشتری به آن شود، افزود: این رسانه عرصه پر بازدیدی است و نیازمند مدیریت و تلاش بیشتری از سوی سازندگان و مدیران است.

کارگردان سریال تلویزیونی «جراحت» درباره سریال‌هایی که در شبکه نمایش خانگی تولید شده‌است، گفت: در سال‌های اخیر چند سریال‌ برای این رسانه تولید شده که از نظر محتوا و توزیع قابل قبول بوده و نیاز مخاطب را تامین کرده است.

عسگرپور درباره تاثیر حضور کارگردانان صاحب نام در عرصه فیلمسازی برای شبکه نمایش خانگی، گفت: حضور فیلمسازان برجسته در این رسانه نشان می‌دهد ظرفیت بالایی در آن وجود دارد و مردم از تولید آثار موفق استقبال می‌کنند.

وی گفت: جشنواره‌ فیلم یاس این فرصت را فراهم کرده تا از فیلمسازانی که باعث گرایش مردم به این رسانه شده‌اند، تقدیر به عمل آوریم و با اینکار موجب ترغیب باقی فیلمسازان برای ورود به این عرصه شویم.

کد N1524839

وبگردی